На Хмельниччині попрощались з солдатом Олександром Солодчуком

На Хмельниччині попрощались з солдатом Олександром Солодчуком

Загиблий Олександр Солодчук з Хмельниччини
Військовий Олександр Солодчук. Шепетівська міська рада

У Шепетівці, що на Хмельниччині, попрощались з солдатом Олександром Солодчуком. Чоловік загинув 17 травня 2024 року під час виконання бойового завдання. Йому був 41 рік.

Про це повідомили у Шепетівській міській раді.

"Під час проходження служби Олександр виявив мужність, героїзм, самовіддачу та здобув щиру повагу побратимів. Він був уважним, сконцентрованим та розсудливим, усі завжди прислухалися до його порад", — йдеться у повідомленні.

За інформацією Шепетівської міської ради, Олександр Солодчук народився 25 червня 1982 року у Шепетівці. Після закінчення школи вступив до професійно-технічного училища у селі Гамарня, де навчався на водія. Спочатку працював в аварійній бригаді з ремонту водопостачання у шепетівському водоканалі, згодом — на будівельних об’єктах в Україні та за кордоном. У вільний час займався риболовлею.

Шепетівській міській раді зазначили, Олександр Солодчук був мобілізований до лав Збройних сил України 25 жовтня 2023 року. На фронті був водієм кулеметного відділення кулеметного взводу механізованого батальйону військової частини. Служив на Донецькому і Харківському напрямках. У воїна залишились сестра й син.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок