Проходить реабілітацію: стан дівчини, яка 22 березня через обстріл Хмельниччини опинилась під завалами будинку

Проходить реабілітацію: стан дівчини, яка 22 березня через обстріл Хмельниччини опинилась під завалами будинку

21-річна дівчина, яка опинилась під завалами будинку унаслідок обстрілу Хмельницької області 22 березня 2024 року, упродовж двох тижнів проходить реабілітацію. З моменту проведення їй операції на шиї пройшло майже 1,5 місяця.

Про це Суспільне Хмельницький розповів чоловік дівчини Максим Корольков.

"У період після операції й до реабілітації дружині не можна було нічого робити. Зараз вона проходить відновлення в одному з хмельницьких реабілітаційних центрів. Займається вмотивовано, виконує усі рекомендації фахівців центру. У неї загалом все добре, нарікань немає. Упродовж короткого часу може вставати й ходити", — зазначив Максим Корольков.

За його словами, наразі невідомо, скільки триватиме реабілітація.

Що відомо про обстріл Хмельниччини 22 березня 2024 року

  • 22 березня російські війська атакували Хмельницьку область ударними БпЛА та крилатими ракетами.
  • Унаслідок російської атаки у Хмельницькій громаді були пошкоджені об'єкти цивільної інфраструктури та житлові будинки, зокрема, й багатоповерхівка в одному з мікрорайонів міста.
  • Під завалами зруйнованого внаслідок атаки приватного будинку загинули двоє людей, щонайменше восьмеро — пораненні.
  • Троє поранених унаслідок обстрілу Хмельниччини звернулися за медичною допомогою у лікарню, серед яких 21-річна дівчина, яку врятувати з-під завалів приватного будинку.
  • У Хмельницькому пошкоджена амбулаторія сімейної медицини. Там вибиті майже всі вікна та двері, зруйнована стеля. На момент обстрілу у приміщенні людей не було.
  • У Шепетівській громаді пошкоджено обʼєкти критичної інфраструктури. Ремонтні бригади працюють над відновленням електрики та водопостачання. Школи й садочки переведено на дистанційне навчання.
  • В Офісі Генерального прокурора повідомили, що на Хмельниччині розпочали кримінальне провадження за фактом обстрілу, який завдали росіяни по місту й області вранці 22 березня 2024 року.
  • Загальний стан 21-річної дівчини, яку врятували з-під завалів, покращився. Вона перебуває у реанімації Хмельницької міської лікарні. Після 10-денного перебування у лікарні її виписали.
  • Врятованій з-під завалів 21-річній дівчині зробили операцію на шиї. Надалі вона має проходити реабілітацію.
  • В багатоповерхівці, яку пошкодило ударною хвилею через обстріл Хмельниччини, упродовж двох місяців продовжують ліквідовувати наслідки.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок