За вишиті картини придбали зарядні станції: у Хмельницькому відбулась благодійна лотерея

За вишиті картини придбали зарядні станції: у Хмельницькому відбулась благодійна лотерея

У Хмельницькому на благодійній лотереї "Вишивана Україна" розіграли десять картин майстрині з Правдівки, 82-річної Неоніли Боричко. За зібрані кошти вдалось придбати три зарядні станції "Bandera Power" для військових підрозділів Хмельниччини.

Про це Суспільному розповіла організаторка лотереї Леся Стебло.

За її словами, розпочалась лотерея 10 квітня та тривала до 3 травня в соціальних мережах відомих жінок Хмельницького. Нині картини вручили десятьом переможцям розіграшів.

"Найбільше за один розіграш задонатила українка, що проживає в Італії – чотири тисячі гривень в лотереї полковниці цивільного захисту Альони Мул", — розповіла Леся Стебло.

З її слів, окрім трьох зарядних станцій "Bandera Power", які планували придбати заздалегідь, придбали четверту – для бригади Нацполіції "Лють". Її додатково закупив учасник розіграшу в речниці Нацполіції області Інни Глеги, яка розігрувала вишитий тризуб.

"Цих десять вишитих картин точно потраплять вже потрапили в руки тих людей, яким небайдуже. І було дуже цікаво, бо ми сподівалися, що буде спочатку така серйозна хвиля. Трошки був спад. Потім ми пропрацьовували кожен в своєму середовищі своїх знайомих. І таким чином цю суму, яку ми задумали – змогли зібрати", — розповіла організаторка заходу.

За її словами, три зарядні станції передадуть 140 окремому центру та 8 полку Сил спеціальних операцій, а також 86 окремому стрілецькому батальйону.

майстриня, картини, аукціон
Майстриня з Правдівки Неоніла Боричко, травень-2024. Суспільне Хмельницький

82-річна майстриня Неоніла Боричко зізналась, здійснилась її мрія – вишитими картинами змогла допомогти армії.

"Дочка мені каже: "Мамо, зібрали 91 тисячу". Я кажу: "Валю, я хочу плакати". Я не знаю, як дякувати тим людям, що підтримали мене. Гора з плечей зсунулась. Я вже знаю, що те, що я задумала — відбудеться", — поділилась майстриня.

Вона зізналась, готує в цьому році ще десять своїх вишитих картин на лотерею, аби зробити внесок в наближення перемоги.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок