"Медсестра — душа лікарні": у хмельницькій лікарні триває виставка світлин

"Медсестра — душа лікарні": у хмельницькій лікарні триває виставка світлин

Виставка світлин, присвячена медичним сестрам, проходить у Хмельницькій міській дитячій лікарні. Представлені фото ілюструють їхню щоденну роботу.

Про це Суспільному розповіла головна медсестра Хмельницької міської дитячої лікарні Олена Козак.

За її словами, вирішила ініціювати виставку, щоб показати медичних сестер під час роботи.

Олена Козак ініціювати виставку про медичних сестер Хмельницької міської дитячої лікарні
Олена Козак ініціювати виставку про медичних сестер Хмельницької міської дитячої лікарні, травень 2024. Суспільне Хмельницький

"Ми встигли відзняти велику кількість фото, але видрукували поки небагато. На виставці представлені світлини з різних структурних підрозділів лікарні, серед яких відділення інтенсивної терапії для новонароджених, інтенсивної терапії для дітей, паліативної допомоги, функціональної діагностики. Крім того, є фото з лабораторії, педіатричного відділення №1 і неонатального відділення. За допомогою виставки ми хотіли показати, що медсестра — це душа лікарні", — пояснила Олена Козак.

Однією з героїнь виставки є медична сестра ортопедо-травматичного відділення лікарні Віра Теравська
Однією з героїнь виставки є медична сестра ортопедо-травматичного відділення лікарні Віра Теравська, травень 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

Однією з героїнь виставки є медична сестра ортопедо-травматичного відділення лікарні Віра Теравська. Жінка зазначила, у закладі працює з 1985 року. На фото вона робить пацієнту перев'язку.

Світлина, де медсестра Віра Теравська накладає пов'язку пацієнту
Світлина, де медсестра Віра Теравська накладає пов'язку пацієнту, травень 2024, Хмельницький. Суспільне Хмельницький

"На світлині я роблю хлопчику перев'язку в один-два шари, щоб ранка не запарювалась. Він отримав травму, коли забирав корову з поля. Тварина замотала йому ланцюгом ногу. На ступні вийшла скальпована рана. Його прооперували, робили пластику шкіри, наклали гіпсовий чобіток, щоб ніжка була в стані спокою. З ним усе нормально", — розповіла Віра Теравська.

На виставці представлені світлини під час роботи різних відділень Хмельницької міської дитячої лікарні
На виставці представлені світлини під час роботи різних відділень Хмельницької міської дитячої лікарні, травень 2024. Суспільне Хмельницький

За словами Олени Козак, проєкт із висвітлення роботи медичної сестри у Хмельницькій міській дитячій лікарні будуть продовжувати. Наразі в експозиції представлено 14 холстів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок