У Хмельницькому попрощалися із загиблим воїном Олександром Перцем

У Хмельницькому попрощалися із загиблим воїном Олександром Перцем

У Хмельницькому попрощалися із загиблим українським воїном Олександром Перцем. Йому було 50 років. Військовий став на захист України у перші місяці повномасштабного російського вторгнення.

Про це Суспільне Хмельницький розповів його побратим Віталій Олуйко.

У Хмельницькому прощаються із загиблим українським військовим Олександром Перцем. Олександр добровільно пішов захищати Україну від нападу росіян у перші дні їх повномасштабного вторгнення, розповідає побратим Віталій Олуйко. За його словами, загинув Олександр Перець на Донецькому напрямку.

"Наш побратим, у складі стрілецької роти направлявся на ротацію, через "Шервудський ліс". І вони потрапили в засідку. В рашистів були снайпери, вони обстріляли нашу стрілецьку роту. Наші прийняли бій, який був не рівний, і там полягли наші побратими", — розповів Віталій Олуйко.

У Хмельницькому попрощалися із воїном Олександром Перцем
Родичі, друзі та знайомі прощаються із загиблим воїном Олександром Перцем, 19 квітня 2024. Суспільне Хмельницький

Майже два роки Олександра вважали безвісти зниклим, каже побратим.

"Але, у зв’язку з тим, що "шервудський ліс" неодноразово переходив з рук в руки, цю територію було важко дослідити. І наш побратим Перець Олександр разом з іншими вважався безвісти зниклим. І сьогодні ми з ним прощаємося. Ми висловлюємо співчуття його дружині, донькам. Це дуже гарна сім’я, вони були дуже дружними", — розповів побратим.

Олександру було 50. Він був хорошим хрещеним батьком, розповідає кума Наталія Цегенько.

"Він ніколи дитину не залишав буз уваги. Він, де його бачить, все чимось пригостить, дасть гроші, поговорить, пригорне. Це був суперовий кум. Він завжди був привітним", — розповіла кума загиблого воїна.

Олександр Перець не був професійним військовим. До війни працював будівельником. Сам родом із села Бедриківці колишнього Городоцького району, розповів його сусід В’ячеслав Загурський.

"Ми разом росли, дружили. Потім він у Городку вже жив. А от перед війною вже сюди, у Хмельницький перейшов і звідси пішов на фронт", — каже сусід.

Поховали Олександра Перця на Алеї Слави, що на кладовищі у мікрорайоні Ракове у Хмельницькому.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок