На Хмельниччині попрощались з солдатом Вадимом Тичінським

На Хмельниччині попрощались з солдатом Вадимом Тичінським

Військовий Вадим Тичінський з Хмельниччини
Військовий Вадим Тичінський. Шепетівська міська рада

Сьогодні, 15 квітня, у Шепетівці, що на Хмельниччині, попрощались із воїном Вадимом Тичінським. Захисник загинув під час виконання бойового завдання 5 квітня 2024 року. Йому було 59 років.

Про це повідомили у Шепетівській міській раді.

За їхньою інформацією, Вадим Тичінський народився 4 вересня 1964 року у Маріуполі. У дорослому віці переїхав у Шепетівку. У цивільному житті працював водієм-експедитором.

У Шепетівці попрощались з військовим Вадимом Тичінським
У Шепетівці попрощались з військовим Вадимом Тичінським, 15 квітня 2024, Хмельниччина. Шепетівська міська рада

"Хоч і проживав у Шепетівці, проте ніколи не забував своє рідне місто — Маріуполь, яке безмежно любив і при будь-якій нагоді туди повертався. Зі слів друзів та близьких знаємо, що чоловік був дуже відвертим, щирим, щедрим та ерудованим. Мав хобі — полюбляв розгадувати кросворди", — йдеться у повідомленні.

У Шепетівській міській раді зазначили, Вадим Тичінський з перших днів повномасштабного вторгнення вступив до місцевої територіальної оборони. На фронті був водієм стрілецької роти однієї з військових частини. Чоловік брав участь в обороні Бахмуту, Ізюму, Куп’янська. Під час служби був двічі поранений, загинув, виконуючи бойове завдання на Харківському напрямку.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок