Майже 9 місяців вважали зниклим безвісти: на фронті загинув старший сержант Юрій Кальченко з Хмельниччини

Майже 9 місяців вважали зниклим безвісти: на фронті загинув старший сержант Юрій Кальченко з Хмельниччини

Військовий Юрій Кальченко з Хмельниччини
Військовий Юрій Кальченко. Тетяна Онісімчук

23 липня 2023 року на Запорізькому напрямку загинув старший сержант Юрій Кальченко з Хмельниччини. Упродовж дев’яти місяців його вважали зниклим безвісти.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла головна спеціалістка відділу з організаційних питань виконавчого комітету Нетішинської міської ради Тетяна Онісімчук.

За її словами, Юрій Кальченко народився 22 лютого 1973 року у селі Павлівка Генічеського району Херсонської області. У дорослому віці переїхав у Нетішин. У цивільному житті працював електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування на місцевому комунальному підприємстві "Благоустрій".

"Керівник підприємства "Благоустрій" розповів, Юрій був справжнім професіоналом, майстром своєї справи. Коли його мобілізували до війська, була відчутна його відсутність на роботі. Юрію важко знайти заміну. Він був комунікабельним, товариським, відповідальним і дисциплінованим", — розповіла Тетяна Онісімчук.

Головна спеціалістка відділу з організаційних питань виконавчого комітету Нетішинської міської ради зазначила, до лав Збройних сил України Юрія Кальченка мобілізували 4 липня 2022 року. На фронті він був водієм 3 штурмової роти військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. У нього залишились дружина і двоє дітей.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок