Був щирим та життєрадісним: на Славутчині попрощалися із загиблим воїном Юрієм Ткачуком

Був щирим та життєрадісним: на Славутчині попрощалися із загиблим воїном Юрієм Ткачуком

Прощання  з військовим Юрій Ткачук зі Славути на Хмельниччині 15 квітня 2024
Військовослужбовець Юрій Ткачук зі Славути загинув у Чернігівській області 7 квітня 2024 року, виконуючи бойове завдання. Facebook/Берездівська громада

Одразу у двох громадах — Славутській та Берездівській — прощалися 15 квітня із загиблим на фронті військовим Юрієм Ткачуком. Чоловік народився у селі Малий Правутин Берездівської громади, де його й поховали, але довгий час жив та працював у Славуті. Загинув 46-річний Юрій Ткачук 7 квітня у Чернігівській області внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання.

Про це Суспільне Хмельницький розповів Берездівський сільський голова Віктор Васьківський.

Прощання з військовим Юрій Ткачук зі Славути на Хмельниччині, 15 квітня 2024 рік
Тіло Юрія Ткачука заносять до батьківської хати у селі Малий Правутин, де минуло дитинство захисника. 15 квітня 2024 рік. Facebook/Берездівська громада

За його словами, дитинство Юрія Ткачука пройшло у селі Малий Правутин, де він народився та закінчив школу, після якої вступив до Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному за напрямком "Агроекологія та землеустрій".

"Після строкової служби в армії Юра повернувся на Славутчину, пішов працювати — спочатку на Славутський солодовий завод, потім на підприємство "Будфарфор". Одружився, разом із дружиною Галиною виховували двох дітей — доньку Ольгу та сина Юрія. У 2012 році їздив на заробітки за кордон, але згодом повернувся до Славути. У серпні 2023 року Юрія мобілізували до війська, відправили на військові навчання за кордон. Йдучи на фронт, він сказав своїм дітям: "Спіть спокійно, тато вас захищатиме", — розповідає про земляка Віктор Васьківський.
Прощання з військовим Юрій Ткачук зі Славути на Хмельниччині
Прощання з Юрієм Ткачуком у Славутському міському Палаці культури. 15 квітня 2024 рік. Facebook/Берездівська громада

Загинув головний сержант піхотної роти військової частини А4982 Юрій Ткачук, зі слів сільського голови, 7 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Буда-Вороб'ївська Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

"Вони з побратимами виконували бойове завдання і потрапили під артилерійський обстріл російських військ", — каже Васьківський.

Прощання з військовим Юрій Ткачук зі Славути на Хмельниччині
Поховання Юрія Ткачука на кладовищі села Малий Правутин Берездівської громади. 15 квітня 2024 рік. Facebook/Берездівська громада

У пам’яті рідних та друзів, говорить сільський голова, Юрій Ткачук завжди залишиться щирою, життєрадісною та доброю людиною.

"Він мав "золоті руки", тому легко йому вдавалась будь-яка справа, за яку він брався", — каже він.
Прощання з військовим Юрій Ткачук зі Славути на Хмельниччині, 15 квітня 2024
Похоронна процесія з тілом загиблого героя Юрія Ткачука пройшла від Палацу Культури до Славутського історичного музею. 15 квітня 2024 рік. Facebook/Берездівська громада

Громадське прощання із Юрієм Ткачуком відбулося у Славутському міському Палаці культури. Після нього громада вишикувалася живим коридором пошани та провела Героя до Славутського історичного музею, а вже звідти колона автотранспорту з тілом захисника вирушила до села Малий Правутин. Там його поховали на місцевому кладовищі.

У загиблого Героя залишилися батьки, дві сестри, дружина та двоє дітей.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube,Instagram, Facebook та Threads.

На початок