У Хмельницькому молилися за Україну

У Хмельницькому молилися за Україну

Всеукраїнська молитва за Україну
Пам'ятний знак "Ангел скорботи" у Хмельницькому, квітень 2024. Суспільне Хмельницький

Міжконфесійна молитва за Україну відбулася в Хмельницькому біля пам'ятного знаку "Ангел скорботи". У ній взяли участь священнослужителі Духовної ради Хмельницького, військовослужбовці та містяни.

Хмельниччина прийняла естафету Всеукраїнської молитви за перемогу та мир в Україні із Запорізької області. Присутні молилися за благословення та захист воїнів, за втішення тих, хто втратив рідних, за поранених та військовополонених, за капеланів, а також весь український народ.

"Ми об’єдналися, щоб Бог благословив нас, дав нам сили бути міцними стільки, скільки триватиме війна. Щоб ми разом перемогли", — сказав пастор церкви Дім Євангелія, член Духовної ради Хмельницького Валерій Хома.

Священник Української греко-католицької церкви, член Духовної ради Хмельницького, отець Іван Данкевич, вважає, що чим більше б людей молитиметься, тим більше буде збережено життів військових.

"Днями мав розмову з військовим, який виходив з Авдіївки. Перше, що він зробив – це подзвонив і подякував за молитву. Бо вважає, що саме молитва допомогла у найважчий час, коли все навколо вибухало і рвалося. Я вважаю, що сьогоднішня молитва, яка об’єднує всіх нас є дуже важливою для перемоги нашого народу".

Вслід за Хмельниччиною Всеукраїнська молитва відбудеться на Черкащині.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок