Встановлюють збиток: що загрожує жінці, яка, ймовірно, пошкодила автомобіль ТЦК на Хмельниччині

Встановлюють збиток: що загрожує жінці, яка, ймовірно, пошкодила автомобіль ТЦК на Хмельниччині

У поліції Хмельниччини з'ясовують, який збиток завдала жінка, яка, ймовірно, пошкодила автомобіль військових Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час конфлікту, що відбувся 29 березня.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла старша інспекторка сектору комунікацій Шепетівського районного управління поліції Інна Чаховська.

"Після того, як поліцейські встановлять повну картину події та з'ясують усі обставини, буде прийнято рішення про притягнення жінки до адміністративної відповідальності за статтею 173 "Дрібне хуліганство" Кодексу України про адміністративні правопорушення", — пояснила Інна Чаховська.

За її словами, санкції статті передбачають накладення штрафу у розмірі 3-7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк 40-60 годин, виправні роботи на строк 1-2 місяці з відрахуванням 20% заробітку, адміністративний арешт на строк до 15 діб.

"Адміністративні матеріали направлять на розгляд суду, де суддя буде вирішувати, чи винна особа, чи ні, і який саме вид покарання застосувати у разі доведення її вини", — зазначила Інна Чаховська.

Що відомо про конфлікт між місцевими жительками й військовими ТЦК 29 березня

  • У службі зв’язків з громадськістю Хмельницького обласного територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомили, що у Шепетівському районі Хмельниччини місцеві мешканки напали на військових Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки й пошкодили їхній службовий автомобіль.
  • На місце події викликали поліцію.
  • Після звернення до поліції слідчі розпочали перевірку, щоб з’ясувати, чи є склад адміністративного або кримінального правопорушення у діях жінок. Триває перевірка відносно всіх учасників події.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок