З першого березня нові валідатори працюватимуть у громадському транспорті Хмельницького

З першого березня нові валідатори працюватимуть у громадському транспорті Хмельницького

Нові валідатори, встановлені у тролейбусах Хмельницького
Нові валідатори, встановлені у тролейбусах, 29 лютого 2024, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

З першого березня в громадському транспорті Хмельницького будуть працювати валідатори нового оператора "CityCard", який виграв оголошений міською радою тендер з-поміж трьох учасників конкурсу. Усі 86 тролейбусів обладнані валідаторами, камерами спостереження в салонах та бортовими комп'ютерами для водіїв.

Про це Суспільне Хмельницький розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

Заступниця директора компанії "CityCard" Інна Артемчук розповіла, оплату проїзду з початку березня можна буде здійснити як електронним квитком нового чи старого зразка, так і банківською карткою та телефоном, на який можна завантажити додаток "CityCard".

Терміналів для продажу та поповнення електронних квитків у Хмельницькому
Терміналів для продажу та поповнення електронних квитків, 29 лютого 2024, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

За її словами, нову систему тестуватимуть протягом місяця, тому в березні залишиться оплата готівкою водію і за QR-кодом. У Хмельницькому встановлять 25 терміналів для продажу та поповнення електронних квитків у торговельних центрах і торгових точках. Пільговикам, які отримували електронні квитки в управліннях соціального захисту, мають їх отримувати в центрі "CityCard" на вулиці Соборній, 71. Центр працюватиме в будні з 9:00 до 17:00 години.

Микола Ваврищук розповів, у Хмельницькому працюватимуть вісім пунктів, де пасажири можуть отримати залишки своїх грошей з попередніх електронних квитків. Гроші можна буде отримувати протягом року. Тарифи на проїзд залишаться незмінні: шість гривень при оплаті електронним квитком та сім гривень — готівкою.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок