Їли в одному закладі: на Хмельниччині спалах кишкової інфекції. Що відомо

Їли в одному закладі: на Хмельниччині спалах кишкової інфекції. Що відомо

На Хмельниччині зареєстрували спалах кишкової інфекції. Дев'ятеро людей госпіталізовано, їх стан — середньої важкості. Двоє інфікованих — на амбулаторному лікуванні.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

За їхньою інформацією, усі хворі — дорослі, проживають у Хмельницькому. Попередній діагноз — гострий гастроентероколіт, харчова токсикоінфекція.

Як зазначають в установі, перший хворий відчув погіршення самопочуття 24 лютого. Протягом наступних двох діб за медичною допомогою звернулися ще десять осіб. У всіх була підвищена температура, нудота, багаторазова блювота й діарея.

"Усі інфіковані повідомили, що 23 лютого відвідували один із закладів громадського харчування. Наразі вісім хворих госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні, один — в інфекційному відділенні Ізяславської багатопрофільної лікарні. Всі — у стані середньої важкості. Двоє людей від госпіталізації відмовились та перебувають на амбулаторному лікуванні", — йдеться в дописі.

Сьогодні, 26 лютого, фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб розпочали епідеміологічне розслідування спалаху, зокрема, провели бактеріологічне обстеження, відібрали проби харчових продуктів, води та змивів. У закладі провели дезінфекцію. Як пишуть в установі, епідрозслідування триває.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок