У Хмельницькому запрацює резиденція Святого Миколая

У Хмельницькому запрацює резиденція Святого Миколая

У Хмельницькому запрацює резиденція Святого Миколая
Резиденція Святого Миколая у Хмельницькому обласному театрі ляльок, грудень 2022. Фото: Хмельницький обласний театр ляльок.

У 2023 році українці святкуватимуть День Святого Миколая шостого грудня замість 19 грудня, як це було торік. Це пов'язано з переходом церков на новоюліанський календар. У Хмельницькому обласному театрі ляльок до свята запрацює резиденція Святого Миколая.

Про це Суспільне розповіла директорка театру Ірина Трунова.

З її слів, гостина Святого Миколая прийматиме відвідувачів у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок третій рік поспіль.

"Резиденцію відкриють у день свята, шостого грудня. Вона діятиме до 30 грудня, щодня з 16 до 18 години. Святкова локація вже готова", — розповідає Ірина Трунова.

Квиток до резиденції Святого Миколая коштуватиме 60 гривень.

Також для діток театрали підготували низку вистав, які будуть проводити кожні вихідні у рамках "різдвяно-новорічної феєрії, зазначила директорка.

"Зокрема, запланували показ інтермедія “Барбі і Кен”, вистави “Казки океану”. У вихідні буде діяти по чотири сеанси. Хочемо, щоб дітки на деякий час забули про всі негаразди та занурились у чарівну казку", — додає Ірина Трунова.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок