Депутат Хмельницької міськради Сергій Костецький склав повноваження

Депутат Хмельницької міськради Сергій Костецький склав повноваження

Депутат Хмельницької міськради Сергій Костецький склав повноваження
. Колаж: Суспільне Хмельницький.

Депутат Хмельницької міської ради VIІІ скликання Сергій Костецький, обраний від партії «За майбутнє», написав заяву про дострокове припинення повноважень. На позачерговій сесії Хмельницької міської ради, що відбулася сьогодні, 24 травня, депутати її задовільнили.

Про це у коментарі Суспільному розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

"Сергій Костецький склав повноваження. В нього особисті на те причини, на жаль. Хороший, конструктивний, дієвий депутат. Тут немає ніяких підводних каменів, течій і так далі, так склалися життєві обставини, що він змушений зараз займатися трохи іншими справами. Ми дуже сподіваємось, що у нього все налагодиться і він обов'язково повернеться в стрій", — каже Симчишин.

Про складання своїх депутатських повноважень згодом повідомив на своїй Facebook-сторінці і сам Сергій Костецький.

"У зв’язку із поважною причиною, складаю свої повноваження як депутат Хмельницької міської ради VIII скликання", — написав Костецький.

За інформацією телеграм-каналу "Інфозябра", Сергій Костецький написав заяву про складання депутатських повноважень ще 12 квітня, а не відвідує пленарних засідань сесії він ще з лютого 2023 року.

"Наразі обранець лікується і не має можливості виконувати депутатські повноваження. Замість Сергія Костецького у Хмельницьку міську раду, скоріш за все, "зайде" Сергій Бабій, екскерівник соціального центру "Карітас", — зазначається в інформації телеграм-каналу.

Що відомо про Сергія Костецького

  • 33-річний хмельницький підприємець Сергій Костецький вперше був обраний депутатом під час місцевих виборів у жовтні 2020 року.
  • До Хмельницької міської ради балотувався від політичної партії "За майбутнє" (номер 11 у списку) по округу №2 (Виставка, вулиця Зарічанська). Під час голосування Костецький набрав 551 голос.
  • У Хмельницькій міській раді Сергій Костецький, який залишався безпартійним, представляв фракцію "За майбутнє". Працював у постійній депутатській комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок