Як Хмельницький готується до пляжного сезону

Як Хмельницький готується до пляжного сезону

Як Хмельницький готується до пляжного сезону
. Фото: Суспільне Хмельницький

Майже 280 тисяч гривень цьогоріч візьмуть з бюджету хмельницької громади на утримання міського пляжу. Це приблизно така ж сума, як і в попередні роки.

Про це Суспільному Хмельницький розповів виконувач обов’язків начальника управління комунальної інфраструктури Василь Кабальський.

"Ця сума включає прибирання й очищення піску, підтримання в належному стані кабінок для перевдягання, лавочок, питних фонтанів. На даний час проводяться підготовчі роботи — обстеження дна акваторії річки Південний Буг, встановлення буйків, огородження пляжу, також встановлення рятівного посту", — розповів Василь Кабальський.

Слюсар ремонтує верхівку пляжної парасольки.
Слюсар ремонтує верхівку пляжної парасольки. Фото: Суспільне Хмельницький

Слюсар комунального підприємства "Парки і сквери" Віктор Полевода ремонтує верхівки пляжних парасоль. Каже: робить це щороку перед початком сезону. Нині планує полагодити таких шість.

Інженер комунального підприємства "Парки і сквери" Тарас Панасюк розповідає, які роботи виконають до початку пляжного сезону. Стартує він першого червня.

"Ми будемо фарбувати лавки. Нові встановлювати поки не будемо. Також ремонтуємо кабінки для перевдягання, їх постійно ламають. Зараз косимо траву, облаштовуємо зелену зону парку", — сказав Тарас Панасюк.

На фото кабінка для перевдягання, яку мають відремонтувати комунальники.
На фото кабінка для перевдягання, яку мають відремонтувати комунальники. Фото: Суспільне Хмельницький

Минулого тижня на пляжі культивували пісок, каже Тарас Панасюк. До кінця тижня його планують просіяти.

"Цього року ми придбали пляжно-прибиральну машину "Пінгвін". Вона буде агрегатуватися з трактора і прочищатиме пісок на пляжі за допомогою сит. Будуть відфільтровуватись камінці різні, недопалки, все-все. Плануємо хоча б двічі на місяць просіювати весь пляж", — говорить інженер.

Очищатимуть цьогоріч пісок пляжно-прибиральною машиною.
Очищатимуть цьогоріч пісок пляжно-прибиральною машиною. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами Тараса Панасюка, у понеділок провели забір води з річки, питних фонтанчиків та піску з пляжу.

"Забір води буде проводитися двічі-тричі на місяць, в залежності від потреби. Десь до кінця тижня я думаю результати будуть", — каже Тарас.

Як розповів Василь Кабальський, згідно з рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради, міський пляж, що на лівому березі річки Південний Буг — єдине обладнане місце для купання на території громади.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок