У Хмельницькому попрощались з Олександром Желінським та Максимом Розгоном

У Хмельницькому попрощались з Олександром Желінським та Максимом Розгоном

У Хмельницькому попрощались з Олександром Желінським та Максимом Розгоном
. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 15 травня, в Хмельницькому попрощались з двома хмельничанами, що загинули восьмого травня на Бахмутському напрямку. 39-річний Олександр Желінський та 44-річний Максим Розгон служили в одному підрозділі полку "Азов".

У 39-річного Олександра Желінського залишилось двоє синів. Класна керівниця старшого сина Антоніна Григоревська розповідає: вже як батько був на фронті, його син писав у шкільному творі: "Мій батько — мужній, сильний, відважний. Саме сьогодні, саме зараз він захищає кордони нашої держави. Саме сьогодні й не тільки сьогодні мені його не вистачає. І на жаль, я ще нескоро поїду зі своїм батьком на рибалку".

Друг дитинства Віталій каже, Олександр був мобілізований в серпні 2022 року та служив у полку "Азов" на Бахмутському напрямку.

"Така ситуація неприємна. Як кажуть, Бог відбирає собі кращих. Ми коли в сад заходимо за квітками, то дивимось тільки на кращі. Так само Господь вибрав кращу квітку для свого саду", — сказав Віталій.

У Хмельницькому 15 травня попрощались з Олександром Желінським.
У Хмельницькому 15 травня попрощались з Олександром Желінським. Фото: Суспільне Хмельницький

Ще один азовець, з яким сьогодні прощалися в обласному центрі — 44-річний Максим Розгон. Захищати батьківщину чоловік пішов у 2014 році, коли розпочалась антитерористична операція, розповідає його двоюрідна сестра Аліна Мороз. І був мобілізований з початком повномасштабного вторгнення Росії. Останні місяці служив на Бахмутському напрямку.

"Телефонувати, запитувати як справи? Ніхто ж не скаже, як справи, як все відбувається. Чи були ми близькими? Так, він часто всім розповідав, що в нього є сестричка", — сказала Аліна.

В Максима Розгона залишились дружина та син.

У Хмельницькому 15 травня попрощались Максимом Розгоном.
У Хмельницькому 15 травня попрощались Максимом Розгоном. Фото: Суспільне Хмельницький

Військовослужбовців поховали на Алеї слави на кладовищі в мікрорайоні Ракове.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок