У Хмельницькому на чемпіонаті міста з футзалу визначилися "бронзові" призери

У Хмельницькому на чемпіонаті міста з футзалу визначилися "бронзові" призери

У Хмельницькому на чемпіонаті міста з футзалу визначилися "бронзові" призери
. Суспільне Хмельницький/Світлана Поробок

Команда спортивного клубу "Сокіл" стала бронзовою призеркою чемпіонату міста Хмельницького з футзалу серед 10-річних гравців, розповідає голова Асоціації футзалу області Артем Глас. За його словами, юнаки почали змагання минулого року, і тепер час фінальних зустрічей.

За "бронзу" чемпіонату міста Хмельницького з футзалу Ю-10 змагаються команди "Сокіл" (в чорній формі) та "Старбол" (в блакитному). Рахунок відкривають в другій частині першого тайму гравці "Старбола".

Тренер "Старбола" Ігор Ямборко розповідає: у чемпіонаті в цій віковій групі беруть участь два склади гравців клубу. За третє місце, каже, грали футболісти першого складу: "Не можна рахувати сильніші-слабші, просто другий склад. Це дітки, які тільки пішли на футбол. Має минути певний етап, щоб вони зміцніли в своїх силах, зміцніли в майстерності. Це лише питання часу".

Гравці клубу "Старбол" забили в цій зустрічі два голи, футболісти "Сокола" - один. Його гравець Максим Ткач каже про цей матч: "Моя роль була - не дати, щоб нам забили гол, забити самому і перемогти. Трішки не виходило. Просто погано грали".

Голова Асоціації футзалу області Артем Глас, тренер команди "Сокіл", каже: бронзові призери визначились за підсумками не однієї, а двох зустрічей. Так вирішили представники команд та затвердили регламент, додає тренер: "В першому матчі "Сокіл" виграв 4:1, в другому поступився 1:2, але за рахунок двох матчів команда стала володаркою бронзової нагороди чемпіонату міста з футзалу".

Ще один гравець "Сокола" Артем Роздайгора каже: у першому матчі з "Старболом" команда грала набагато краще. Тоді й він забив одного гола, і футболісти, каже, його хвалили, що він молодець і правильну дію зробив.

Футболіст каже, що для нього важлива й підтримка вболівальників, які й речівки для "Сокола" мають особливі: "Це "Сокіл", до бою, ми завжди з тобою! або "Сокіл", вперед!"

Рахунок міг бути іншим, якби ворота "Старбола" не захищав Владислав Малюта, який не раз рятував ворота від влучань мяча суперників. Він каже: "Я просто був налаштований на гру, щоб виграти".

Владислав розповідає, що футболом займається 5 років: "Коли мені було 5 років, я хотів бути воротарем і завжди був на воротах".

Тренер Ігор Ямборко каже, що чемпіонат міста для його гравців - це важливі змагання: "В плані впевненості дітей, ігрової практики діток. Дітки з кожною грою ростуть в майстерності, у впевненості. Змагання та ігровий процес має бути обов'язково".

У цій віковій групі змагалися 9 команд. За друге й перше місця чемпіонату матчі відбудуться незабаром, каже Артем Глас: "За 1 місце будуть грати команди "Новатор-Хмельницький" та "ВІВАКАП-Хмельницький". Протистояння між ними відбудеться наступного тижня".

Із його слів, загалом у чемпіонаті міста трьох вікових груп бере участь 31 команда.

Читайте також

  • В Хмельницькому обласному пологовому народилось немовля вагою 680 грамів
  • У Хмельницькому припинили будівництво коворкінгового корпусу Донецького університету: в чому причина

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок