У Хмельницькому попрощались з воїном Віталієм Гнипелем

У Хмельницькому попрощались з воїном Віталієм Гнипелем

У Хмельницькому попрощались з воїном Віталієм Гнипелем
. Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, сьомого березня, в Хмельницькому попрощались із 33-річним військовослужбовцем Віталієм Гнипелем. Чоловік служив в 77 окремій аеромобільній бригаді, загинув першого березня під Бахмутом.

Про це Суспільному розповіла племінниця загиблого військовослужбовця Маргарита Щербюк.

33-річний військовий Віталій Гнипель був родом із села Лугове Хмельницького району, одруженим не був. Мобілізований в серпні 2022 року в десантно-штурмові війська, воював на Бахмутському напрямку, брав участь в обороні Соледару, розповідає його племінниця Маргарита Щербюк.

"Про війну багато чого розповідав. Що страшно, що він їх косить, вбиває. Шість танків сам. Був дуже позитивною людиною, ніколи не сумував, ніколи ні на що не скаржився, завжди всіх підтримував, віддавав все останнє. Неперевершена людина", — розповідає Маргарита Щербюк.

Віталій відслужив строкову службу. До мобілізації, в рідному селі, займався будівництвом, розповідає його побратим Андрій Олійник.

Родичі, побратими, друзі та місцеві жителі провели в останню путь військового
Родичі, побратими, друзі та місцеві жителі провели в останню путь військового. Фото: Суспільне Хмельницький

"Скажу так, що в кожному дворі він залишив якусь свою частинку. Частинку своєї праці. Все, що в руки його потрапляло по будівництву – все він робив. І мурував, і шпаклював, і дахи крив. Він завжди був на емоціях, на радощах, завжди посміхався. Для нього сьогодні погода – це його посмішка", — розповідає Андрій Олійник.

Загиблий воїн ще за життя був душею компанії, розповідає його друг Дмитро Варшавський. Та згадує, що розповідав йому Віталій вже з фронту.

"Дуже помінявся після того, як поїхав туди. Зразу, можна сказати, з хлопчини став чоловіком. Мало що про війну розповідав. В основному: "Не бійтесь, хлопці. Ми вдома, нам нема куди тікати. Ми на своїй землі",— каже друг загиблого.

Дідусь військового, Микола Марцека згадує, що онук говорив, коли йшов на війну.

"Казав: "Буду бити гадів". Казав, що доб’ємо. А я йому казав, що разом перемогу зустрінемо. Але не вийшло", — каже Микола Марцека.

Віталій Гнипель загинув першого березня під Бахмутом. Поховали військового на Алеї слави, на кладовищі в мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • У Хмельницькому попрощались з воїном Віктором Мацаком
  • У Хмельницькому попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Бірюком
  • У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком
  • Повернувся з полону і помер у шпиталі захисник з Хмельниччини
  • Хмельниччина втратила ще шістьох своїх захисників
  • У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок