У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим

У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим

У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим
Фото: Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 24 лютого, у Хмельницькому попрощались із військовослужбовцем Сергієм Бурмістровим. Попрощатися з захисником прийшли рідні, друзі та побратими загиблого. 56-річний Сергій Бурмістров загинув 20 лютого на Сватівському напрямку Луганської області, під час артилерійського обстрілу.

Побратим загиблого Валерій прийшов попрощатись з Сергієм Бурмістровим. Каже, Сергій пішов добровольцем. Чоловік був майстром на всі руки.

"Через кілька днів буде вже рік. 26 лютого ми вже, як добровольці разом служимо. Ми приїхали в хату, немає ні світла, ні опалення. Він все підключав. В нас з'явилась вода, світло й опалення. Сергій знався у всьому, що електрика, що сантехніка, він робив все", — розповів Валерій.

Сергій нікому не казав, що в нього розірвані зв’язки, розповідає колишній командир батальйону, де служив військовослужбовець, Вадим Кривоклуб: "Бачу, що кульгає. Я до нього підходжу, так, "по батькові" кажу: "Адольфович, що таке? За дівчатами бігали?". Він сказав, що ногу на постах потягнув. Давайте на госпіталь. Виявляється — зв’язки порвав. Він нікому не казав. Через біль ходив".

За словами Вадима Кривоклуба, Сергій загинув під час ворожого артобстрілу: "Обстріл, дуже багато обстрілів, і тут не можеш вгадати. Сергій був чуйний, людяний, відвертий. Вчора з молодими хлопцями спілкувався, які йому в сини годяться, вони навіть не очікували, як він себе буде вести. Як справжній чоловік".

Після поранення повернувся на фронт, говорить рідний брат загиблого Олег Бурмістров: "Його позивний "Лісник", він був лісником. Працював зі мною. Він переживав за своїх хлопців, з яким він разом служив. Дуже їх любив. Мав поранення, повернувся, каже, не можу лишити своїх хлопців".

За словами брата загиблого, у Сергія залишилася мати, дружина та донька. Поховали захисника України Сергія Бурмістрова на Алеї Слави, у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • На Донеччині загинув гранатометник Дмитро Язловіцький з Кам'янця-Подільського
  • Четверо воїнів з Хмельниччини загинули на війні
  • Знову втрати: стало відомо про загибель 5 захисників з Хмельниччини
  • На війні загинув пенсіонер поліції з Хмельниччини Анатолій Рудик

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок