У Хмельницькому попрощались з воїном Віктором Мацаком

У Хмельницькому попрощались з воїном Віктором Мацаком

У Хмельницькому попрощались з воїном Віктором Мацаком
. Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому сьогодні, другого березня, попрощались з військовослужбовцем Віктором Мацаком. 51-річний воїн загинув поблизу Бахмуту Донецької області, розповідає тітка загиблого Антоніна Грушко. Віктор Мацак загинув під час артилерійського обстрілу.

У Хмельницькому з 51-річним військовослужбовцем Віктором Мацаком прийшли попрощатись рідні, близькі та друзі. Тітка Віктора Мацака Антоніна Грушко каже, після повномасштабного вторгнення племінник повернувся з-за кордону і добровольцем пішов на фронт, воював у десантно-штурмовій бригаді.

"Віктор був дуже порядною людиною, відданий Україні. З 2015 року пішов в АТО, чотири з половиною роки там воював, захищав Україну. І тільки як почалася війна, він бувши в Польщі, перетнув кордон третього березня, і дев'ятого березня він вже був у військкоматі", — розповіла Антоніна.

Тітка воїна Любов Мацак сказала: "Віктор любив свою маму, любив свого брата. Був для нього наставником. Приїхав у Україну і сказав, що він не може там знаходитися, коли в Україні така біда".

За словами тітки загиблого Віктора Мацака Любові Мацак, племінника бачила за вісім днів до загибелі.

"Він до мами приїхав у відпустку на початку лютого цього року. Побачив усіх родичів. 10 лютого тільки поїхав туди, назад до своїх побратимів. А 18 лютого загинув", — розповіла Любов.

Про племінника жінка розповідає: "Він був дуже спокійний, врівноважений. Говорив мало, а більше робив".

За словами Любові Мацак, у Віктора залишилася мати, молодший брат та донька. Героя поховали на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • У Хмельницькому попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Бірюком
  • У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком
  • Повернувся з полону і помер у шпиталі захисник з Хмельниччини
  • Хмельниччина втратила ще шістьох своїх захисників
  • У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок