У Хмельницькому попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Бірюком

У Хмельницькому попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Бірюком

У Хмельницькому попрощалися з військовослужбовцем Дмитром Бірюком
. Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому попрощалися із сорока дворічним військовослужбовцем, солдатом Дмитром Бірюком. Загинув воїн 16 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання під Бахмутом. Прощалися рідні, друзі та знайомі з Дмитром Бірюком у міській ритуальній службі, де загиблого відспівали військові капелани.

Вісім місяців був на передовій сорока дворічний військовослужбовець Дмитро Бірюк, добровільно ставши на захист Батьківщини під час повномасштабного вторгнення, розповідає батько загиблого, ексдепутат Верховної Ради України трьох скликань Лев Бірюк.

"Ми з моєю дружиною Наташею сіли й кажемо: "Сину, ти йди". Я йому сказав: "Я тебе прошу, не будь першим, і ніколи не будь останнім", ось і все. І він через районний військкомат пішов, бо набирали якраз 81 аеродесантну бригаду", — сказав Лев Бірюк.

Лев Бірюк, вважає загиблого сина справжнім патріотом своєї держави.

"Він вчився і закінчив Міжнародний лінгвістичний університет, і коли він його закінчив, в нього народилося двоє дітей, тому він в армії не служив. І ось, коли набір цей зробили, його на 50 днів відправили в Англію на навчання й потім він потрапив на фронт. Він заяву сам написав, його ніхто не призивав. Я знаю, що він інакше не був би, ну не був би він, він не зміг би ховатися", — скаже батько загиблого.

Вшанувати пам'ять воїна прийшов однокласник батька загиблого — Володимир. Чоловік каже: "Сім’я Льва Бірюка, мого однокласника, дуже добра і пристойна сім’я. Я дуже співчуваю цій сім’ї, що трапилося таке горе. Я їм усім бажаю здоров’я, а сину — Царство Небесне. Син був хорошим, ми стільки не зустрічалися разом, він завжди пишався ним, він дуже чемна, молода людина".

Провести в останню путь 42-річного Дмитра Бірюка прийшла подруга сім’ї Людмила. Каже, Дмитра запам’ятає, як щирого та доброго.

"Він такий компанійський був, завжди вислухає. Ми дружили, спілкувалися, відпочивали разом. Він зараз не схожий на себе, і це дуже прикро, що війна забирає кращих. Двоє діток залишилося, син, якому так батько потрібен, син в підлітковому віці", — розповіла Людмила.

Батько загиблого воїна Лев Бірюк сказав: "Господи, ти єдиний, на всю цю Землю, на весь цей світ, і ти бачиш весь цей біль і бачиш наш гнів, і я до тебе звертаюся до тебе не з тим, щоб ти повернув нам сина, а з тим, щоб ти розвалив ту прокляту, запльовану імперію зла".

Поховали Дмитра Бірюка на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • У Хмельницькому попрощались з рятувальниками Владиславом Двораком та Сергієм Севруком
  • Повернувся з полону і помер у шпиталі захисник з Хмельниччини
  • Хмельниччина втратила ще шістьох своїх захисників
  • У Хмельницькому попрощались з Сергієм Бурмістровим

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок