Депутатка Хмельницької міськради виконуватиме обов'язки держсекретаря МВС України

Депутатка Хмельницької міськради виконуватиме обов'язки держсекретаря МВС України

Депутатка Хмельницької міськради виконуватиме обов'язки держсекретаря МВС України
. Фото: Facebook/Інна Ящук.

Виконання обов’язків державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Кабінет міністрів України тимчасово поклав на Інну Ящук.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України.

На цій посаді Іна Ящук замінить Юрія Лубковича, який загинув в авіакатастрофі у Броварах.

За інформацією міністерства, Інна Ящук очолює також Департамент освіти, науки та спорту МВС України.

Біографічна довідка

  • Інна Петрівна Ящук, 1972 року народження. Народилася та проживала у Хмельницькому. Педагогиня. науковиця, громадська активістка.
  • Закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю "Вчитель молодших класів" та Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю "Початкове навчання та методика педагогіки".
  • З 1995 року працювала в Хмельницькому педагогічному училищі (тепер Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія), з 2003 року — деканом факультету початкової освіти та філології.
  • У серпні 2021 року Інна Ящук очолила новостворене головне управління Національної соціальної сервісної служби у Хмельницькій області, а в лютому 2022 року —Департамент освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України.
  • У 2015 році Інна Ящук була обрана депутаткою Хмельницької обласної ради по мажоритарному округу №41 від об'єднання "Самопоміч". В обласній раді була обрана головою комісії питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму.
  • На позачерговому з'їзді партії "Слуга народу" 31 серпня 2020 року Інну Ящук оголосили кандидаткою на посаду Хмельницького міського голови. Програла вибори тодішноьму міському голові Олександру Симчишину.
  • У жовтні 2020 року на чергових місцевих виборах Інна Ящук була обрана депутатом Хмельницької міської ради від політичної партії "Слуга народу". Наразі є членом постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

Читайте також

  • Що відомо про загиблих у Броварах посадовців Міністерства внутрішніх справ
  • "Реставрував фортецю і захоплювався індійською філософією". Спогади хмельничан про главу МВС Дениса Монастирського
  • В авіакатастрофі у Броварах загинула хмельничанка Тетяна Шутяк, яка була помічницею глави МВС

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок