Понад 110 тисяч пенсіонерів Хмельниччини отримають підвищення

Понад 110 тисяч пенсіонерів Хмельниччини отримають підвищення

Понад 110 тисяч пенсіонерів Хмельниччини отримають підвищення
. Фото: Суспільне Хмельницький

82% пенсіонерів Хмельниччини з першого грудня перерахували пенсії. Про це розповіла заступниця начальника головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області Юлія Ковальчук. За її словами, такі перерахунки проводяться двічі-тричі на рік і пов’язані вони зі зміною соціальних стандартів.

Про це Суспільному розповіла заступниця начальника ГУ Пенсійного фонду України у Хмельницькій області Юлія Ковальчук.

Майже 111 тисяч пенсіонерів Хмельниччини отримали підвищення пенсій. Середній його розмір – 114 гривень. Загалом нині на Хмельниччині 387 тисяч пенсіонерів, розповіла заступниця начальника ГУ Пенсійного фонду України у Хмельницькій області Юлія Ковальчук.

"Перерахувались мінімальні розміри пенсій, максимальні розміри пенсій, мінімальні розміри пенсій по втраті годувальника. Також перерахувалася доплата за понаднормативний стаж, у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму. Але це — для осіб, які не працюють. Для працюючих осіб даний перерахунок буде проведено в разі звільнення з роботи. Також з першого грудня було проведено перерахунок мінімальних розмірів для осіб, які не досягли 70-річного віку. Їм встановлено мінімальний розмір, і які мають стаж, жінки 30 років, чоловіки 35, мінімальний розмір встановлено дві з половиною тисячі визначено. І з першого грудня було проведено перерахунок пенсії учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній АЕС", — розповідає Юлія Ковальчук.

Читайте також

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок