Жителі Хмельниччини збирають допомогу для Херсона

Жителі Хмельниччини збирають допомогу для Херсона

Ексклюзивно
Жителі Хмельниччини збирають допомогу для Херсона
Фото: Суспільне Хмельницький

Дев’ятий місяць з початку повномасштабного вторгнення збирають допомогу та відправляють українським військовим на фронт жителі Деражнянської громади. До одного з волонтерських центрів зараз вже приносять продукти для деокупованої Херсонщини. Про це розповіла волонтерка Надія Березюк.

Скільки зібрали за 4 дні, знає команда Суспільного Хмельницький.

Житель Деражні Василь Грель приніс картоплю до місцевого волонтерського центру. Чоловік розповідає, зараз збирають продукти для жителів звільненої Херсонщини. Тут також організовують допомогу українським військовим з початку повномасштабної війни.

"Чим можемо. Ми там на фронті не можемо брати участь, бо люди не призовного віку вже. Чим можемо, тим намагаємося допомогти тим нашим хлопцям, які на фронті, які б’ються, які відстоюють нашу Незалежність. Їм там важко, нам тут легше", — розповідає житель Деражні Василь Грель.

До місцевого волонтерського центру місцеві приносять харчові продукти для жителів звільненого Херсона. 23 листопада 2022 рік
До місцевого волонтерського центру місцеві приносять харчові продукти для жителів звільненого Херсона. 23 листопада 2022 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

Принесла домашню консервацію і місцева жителька Ольга Мазур. Жінка вже на пенсії допомагає харчовими продуктами.

"Помідори, огірки такі, тушкованка була, яйця", — Ольга Мазур.

200 мішків картоплі, консервацію, крупи та миючі засоби вже зібрали для жителів деокупованих територій, розповідає волонтерка Надія Березюк. Зробили це протягом чотирьох днів. Жінка каже, якогось списку потреб немає. Люди приносять, хто що може.

"Тут макарони, тут є крупи, різні крупи, знов макарони, навіть сушня, олія. Помідори, закрутки, капуста квашена, огірки квашені помідори квашені, буряки свіжі, столові, картопля, все, все, що тільки росте на городі", — розповідає волонтерка.

Цю допомогу, каже Надія Березюк, люди привозили також із сіл громади.

"Божиківці, Гатна, Літки, Новосілка, Копачівка. Всі села, які тільки в нас є, кожне село, Кальня, Пилипи ще привозять", — каже Надія Березюк.

Картоплю, яку принесли місцеві жителі, відправлять на звільнену Херсонщину. 23 листопада 2022 рік
Картоплю, яку принесли місцеві жителі, відправлять на звільнену Херсонщину. 23 листопада 2022 рік. Фото: Суспільне Хмельницький

Місцевий житель Віталій Муляр волонтерить разом із дружиною.

"Теж допомагаємо автомобілі завантажувати, розвантажувати. Що є вдома – все приносили, жінка допомагала теж, сітки плела", — каже Віталій Муляр.

Більше городини садив цьогоріч, щоб допомагати фронту та вимушеним переселенцям Василь Сафроняк.

"Раз на два тижні передаю мішок картоплі, тушкованку, яблука передаю, ну все, від чого не відмовляються", — розповідає Василь Сафроняк.

Надія Березюк каже, що волонтерський центр працює щодня, волонтерити будуть до перемоги України над ворогом.

Читайте також

  • Чи поменшало породіль у Хмельницькому за 9 місяців війни
  • У Хмельницькому на дев'ятому місяці повномасштабної війни народилася дитина-рекордсмен

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок