60% шкіл Хмельниччини зможуть розпочати освітній процес в очному форматі

60% шкіл Хмельниччини зможуть розпочати освітній процес в очному форматі

60% шкіл Хмельниччини зможуть розпочати освітній процес в очному форматі
. Фото: Суспільне

За попередніми підрахунками, біля 60% шкіл в Хмельницькій області зможуть розпочати навчання з 1 вересня в очній формі.

Про це Суспільному Хмельницький розповів заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Мартинюк.

За його словами, нині завершується перевірка навчальних закладів комісіями, які були створені територіальними громадами та на базі військової адміністрації.

«З понеділка розпочинає роботу комісія обласної військової адміністрації щодо визначення рекомендацій форми освітнього процесу. Думаю, до кінця наступного тижня вже у нас буде сформовано повний список кількості закладів освіти, які будуть працювати в дистанційному, очному або змішаному форматі. До 25 серпня інформація буде доведена до начальників управлінь освіти територіальних громад. Відповідно до цього, вони вже будуть ставити до відома батьків, які будуть володіти інформацією і ухвалювати рішення на основі рекомендацій комісії обласної військової адміністрації», - каже Олег Мартинюк.

За словами посадовця, наразі лише Дунаєвецька громада повідомила департамент, що 100% проводитиме навчання в очному форматі.

«На даний момент там є заклади освіти, які не мають тимчасових укриттів, але вони укладають договори з підприємствами і організаціями, в яких, у безпосередній близькості від закладу освіти, розташовані укриття, які школа може використовувати. Щодо обрання форми навчання, то обласна комісія буде тільки рекомендувати, а саме рішення будуть ухвалювати батьки і керівник навчального закладу», - говорить Олег Мартинюк.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок