У Кам’янці-Подільському хочуть відремонтувати аварійну багатоповерхівку задля "переселенців"

У Кам’янці-Подільському хочуть відремонтувати аварійну багатоповерхівку задля "переселенців"

У Кам’янці-Подільському хочуть відремонтувати аварійну багатоповерхівку задля "переселенців"
. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада.

У Кам’янці-Подільському міська влада розглядає варіант залучення державних коштів на реконструкцію багатоповерхівки, яка була визнана аварійною, задля тимчасового заселення туди внутрішньо-переміщених осіб.

Про це Суспільному розповів міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

За його словами, днями разом із будівельниками та проєктантами вони оглянули стан аварійного будинку на Нігинському шосе, 1а, аби визначитися, чи можлива його реконструкція та подальше використання.

«Трохи більше десяти років тому цей будинок на селищі цемзаводу визнали аварійним та виселили з нього мешканців. Тоді одразу було підсилено фундамент, встановлено швелера і поставлено мітки для контролю тріщин. Однак з того часу будинок стоїть занедбаним. Тому зараз міська влада розглядає різні шляхи подальших дій, аби цей будинок можна було використовувати», - говорить Михайло Посітко.

Залишившись 10 років тому без мешканців, будинок сьогодні потребує чималих капіталовкладень на ремонт та реконструкцію. Фото: Кам'янець-Подільська міськрада.
Залишившись 10 років тому без мешканців, будинок сьогодні потребує чималих капіталовкладень на ремонт та реконструкцію. Фото: Кам'янець-Подільська міськрада. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада.

Міський голова додає: один з варіанті, який розглядають у міській раді – залучення державних коштів для реконструкції будинку і тимчасового заселення туди внутрішньо-переміщених осіб.

«Ми маємо добре вивчити питання чи можливо, і чи доцільно проводити відновлювальні роботи, скільки це потребує коштів. Піднімемо всі документи та експертизи, створимо робочу групу, яка зробить висновок, чи реально втілити такий проєкт», - каже Кам’янець-Подільський міський голова.

Читайте також

На початок