У Хмельницькому відбулася акція на підтримку активіста Сергія Стерненка

У Хмельницькому відбулася акція на підтримку активіста Сергія Стерненка

У Хмельницькому відбулася акція на підтримку активіста Сергія Стерненка
. Фото: Суспільне.

На Хмельницькому майдані Незалежності відбулася акція на підтримку екслідера «Правого Сектору» Одеської області Сергія Стерненка. Учасники вийшли на неї з плакатами, на яких написали "Волю Стерненку", "Які 7 років?" та "Право є?".

«Мені, на жаль, досить неприємно бачити, як людину садять на сім з половиною років. За декілька хвилин я зробив цей плакат. Я вперше роблю плакат і виходжу на акцію. До цього взагалі такого не було. Якщо я не вийду і інші не вийдуть, то дуже в нас прикре майбутнє буде», - каже учасник акції Василь Камінський.

Акція протесту в Хмельницькому тривала сорок хвилин. Організаторів акції не було, люди самоорганізувались через соціальні мережі, каже один з учасників акції Андрій Кухта.

У Хмельницькому люди вийшли на Майдан Незалежності в підтримку Сергія Стерненка із нашвидкоруч виготовленими саморобними плакатами. Фото: Суспільне. Поділля.
У Хмельницькому люди вийшли на Майдан Незалежності в підтримку Сергія Стерненка із нашвидкоруч виготовленими саморобними плакатами. Фото: Суспільне. Поділля. Фото: Суспільне.

За словами начальника сектору превентивної комунікації Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області Павла Танасієнка, на акції перебувало тридцять осіб, порушень зафіксовано не було. За підрахунками кореспондентів Суспільного на акцію в Хмельницькому прийшло сімдесяти людей.

Що відомо

  • 23 лютого колегія суддів Приморського районного суду Одеси ув'язнила на 7 років та 3 місяці колишнього очільника одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка з конфіскацією половини майна за "викрадення місцевого депутата Сергія Щербича, розбій та зберігання зброї".
  • Такий самий вирок отримав і соратник Стерненка Руслан Демчук, який також фігурував у справі про викрадання Щербича. Стерненка та Демчука вже доправили до одеського СІЗО.
  • Активісти у кількох містах України підготували акції протесту проти вироку суду.

На початок