Прикордонники Скадовська отримали нове обладнання. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Прикордонники Скадовська отримали нове обладнання. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Прикордонники Скадовська отримали нове обладнання. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
. Суспільне Херсон

Прикордонники Скадовська отримали наприкінці минулого року нове радарне обладнання, і зараз, за допомогою стаціонарного радіолокаційного комплексу, почали відстежувати надводну обстановку.

Стаціонарний радіолокаційний комплекс висвітлення надводної обстановки показує великі, середні та малі цілі у зоні відповідальності поста технічного спостереження. Раніше прикордонники працювали на радіолокаційній станції Наяда-5.

"Це обладнання набагато полегшує нам роботу з висвітлення надводної обстановки. Воно більш точне, надійніше і дає нам змогу більш надійно охороняти державний кордон та спостерігати за лінією розмежування з тимчасово окупованим Кримом та відстежувати обстановку, яка відбувається біля неї. Ми маємо змогу спостерігати навіть за тим, що відбувається в частині тимчасово окупованого півострова, яка найближче розташована до нас", – розповів старший технік, начальник відділеннятехнічних засобівохорони державного кордону ВПС "Скадовськ" Олександр Домерт.

За словами Олександра Домерта, прикордонники можуть бачити мис Піщаницю і Ягорлицьку затоку, що на території окупованого півострова Крим.

"На цьому обладнанні має право працювати весь особовий склад відділення технічних засобів охорони державного кордону, тобто перед введенням в експлуатацію цього обладнання з ними були проведенні відповідні заняття,які проводилися компанією, яка встановлювала це обладнання. Усі ці люди мають відповідні сертифікати та допуски до роботи з цим обладнанням", – зауважи Домерт

За час роботи на новому обладнанні провокацій з боку Російської Федерації помічено не було.

"Але дало нам змогу виявити кількох порушників прикордонного режиму. І відпрацювати інформацію за наданням нашої державної прикордонної служби", – розповів прикордонник.

На початок