У Херсоні відкрили головну ялинку області

У Херсоні відкрили головну ялинку області

У Херсоні відкрили головну ялинку області
. Суспільне Херсон

19 грудня у Херсоні на площі біля будівлі облдержадміністрації та обласної ради о 16 годині відбулось відкриття головної ялинки області. Цьогоріч вона без іграшок, прикрашена лише гірляндами.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

У Херсоні відкрили головну ялинку області
Суспільне Херсон

Цьогоріч через карантинні обмеження відкриття було коротким - 10 хвилин, і зібрало не багато містян. У відкритті взяли участь т.в.о голови обласної державної адміністрації Сергій Козир, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Більшість з тих херсонців, хто прийшов на відкриття були без масок та не дотримувались соціальної дистанції. Навіть, після закликів організаторів дотримуватись карантинних обмежень.

Через карантин цьогоріч біля головної ялинки області не буде традиційного торгового містечка з ятками, де продавали солодощі, сувеніри, смаколики. Однак, резиденцію Святого Миколая для дітей все ж таки відкрили. Вона працюватиме з 14 до 18 години щодня до 24 грудня.

Що відомо

  • 18 грудня у Херсоні на площі Свободи встановили новорічну ялинку. Вона штучна, прикрашена гірляндами і без іграшок. 2020 року цю ялинку встановили вдесяте.
  • ялинка потребувала ремонту, тож роботи з її відновлення були розпочаті напркінці жовтня.
  • Встановленням і демонтажем займається державна служба з надзвичайних ситуацій. Вартість цих робіт, а також використання транспорту, додаткові елементи зовнішнього освітлення - все це склало трохи більше 100 тисяч гривень.
  • Ялинку від міської ради біля музично-драматичного театру цьогоріч не встановлювали через відсутність фінансування.
На початок