У Херсоні встановили новорічну ялинку

У Херсоні встановили новорічну ялинку

У Херсоні встановили новорічну ялинку
Суспільне Херсон

18 грудня у Херсоні на площі Свободи встановили новорічну ялинку. Вона штучна, прикрашена гірляндами і без іграшок. Офіційно відкриватимуть її завтра, 19 грудня, без концерту і ярмарку.

2020 року цю ялинку встановили вдесяте. Через те, що вона потребувала капітального ремонту, розказує директор департаменту реалізації гуманітарної політики ОДА Михайло Линецький, роботи з відновлення ялинки були розпочаті наприкінці жовтня. Встановленням і демонтажем займається державна служба з надзвичайних ситуацій.

Вартість цих робіт склала трохи більше 100 тисяч гривень з урахуванням і висотних робіт, і використання транспорту, робота співробітників ДСНС та додаткові елементи зовнішнього освітлення", – розповів Линецький.

Через карантин, зауважив Михайло Линецький, біля ялинки не буде святкових концертів і торгового містечка. Працюватиме лише будинок святого Миколая. Щоб біля нього не було скупчення людей, говорить чиновник, збільшать часи прийому. Ялинку від міської ради біля музично-драматичного театру не встановлюватимуть через відсутність фінансування, розповіла начальниця міського управління культури Лариса Косенко.

"Рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року була прийнята програма культурно-мистецьких заходів на 2020 рік, яка включала в себе просто новорічно-різдвяні свята, але без урахування встановлення і демонтаж новорічної ялинки. Ці кошти направляються на придбання квитків у театр для категорійних дітей", – зауважила вона.

У Херсоні встановили новорічну ялинку
Суспільне Херсон

Волонтер Бахтіяр Шаріпов проти встановлення ялинки на площі Свободи. За його словами, на цьому місці збирався херсонський майдан, зараз тут меморіал з фотокартками загиблих героїв АТО /ООС, а не майданчик для розваг.

"Позаду мене багато світлин. Більше 100. Так, це не могила, але це пам′ятне місце, куди приходять, щоб пам′янути наших героїв. А багатьох загиблих я знав, спілкувався. Як тут можна веселитися? Я вважаю, що ялинка на площі Свободи не доречна, вона зайва тут", – зазначив він.

У Херсоні встановили новорічну ялинку
Суспільне Херсон

Площу прикрасять металевими янголами, а ялинки, які ростуть біля облдержадміністрації, гірляндами.

Ольга Ляшенко, Григорій Шматко.

На початок