"У нашому підрозділі я єдина дівчина": як служить на Херсонщині військова із позивним "Ксена"

"У нашому підрозділі я єдина дівчина": як служить на Херсонщині військова із позивним "Ксена"

Оксана служить санітаркою-стрільцем у 124 окремій бригаді територіальної оборони на Херсонщині. До повномасштабного вторгнення РФ в Україну працювала начальником пересувних відділень на "Укрпошті".

Історію про неї опублікував на сторінці у Facebook Генеральний штаб ЗСУ.

Чоловік Оксани має інвалідність, сама жінка хворіє на цукровий діабет. Та попри це вона проявила мотивацію та наполегливість для того, щоб долучитись до лав Збройних Сил України, написали у дописі.

Таке рішення дівчина прийняла з перших днів війни й одразу показала себе, як відповідальна та надійна бійчиня.

"Спочатку було страшно, однак я змогла перебороти свій страх, тож тепер закликаю кожного, хто сумнівається, приєднатися до боротьби. Кожен має допомогти вигнати ворога з нашої країни", – сказала вона.

Оксана — єдина дівчина у своєму підрозділі, але каже, що завдяки підтримці та розумінню з боку товаришів, відчула себе частиною команди.

"Наші командири чудові, і ми завжди допомагаємо один одному, незалежно від ситуації. Під час однієї з ротацій з лівого берега наш човен потрапив під прицільний обстріл. Це був надзвичайно небезпечний момент, але завдяки підтримці товаришів ми вийшли з цієї історії неушкоджені та змогли врятуватися", – розповіла військова.

"Ксена" мріє про перемогу у війні. Після цього планує подорожувати Україною, щоб дослідити всі її куточки, йдеться у дописі. Щоб наблизити мир дівчина закликає всіх жінок та чоловіків приєднуватись до боротьби: "Допоможіть нам швидше закінчити цю війну. Ваша допомога надзвичайно потрібна!" — говорить Оксана.

Раніше у Facebook 124 ОБрТрО повідомляла історію військової з Херсонщини на псевдо "Марго". Вона пішла на службу до лав ЗСУ після підриву армією РФ Каховської ГЕС.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок