Після підриву армією РФ Каховської ГЕС пішла на службу до лав ЗСУ. Історія військової з Херсонщини на псевдо "Марго"

Після підриву армією РФ Каховської ГЕС пішла на службу до лав ЗСУ. Історія військової з Херсонщини на псевдо "Марго"

До повномасштабного вторгнення військова на псевдо "Марго" працювала в тренажерному залі адміністраторкою на Херсонщині. Під час тимчасової окупації жінка волонтерила в рідній Зеленівці. Після звільнення правобережжя пішла до лав Збройних Сил України.

Її історію оприлюднили на Facebook-сторінці 124 окремої бригади територіальної оборони.

Повідомляється, що зранку 24 лютого 2022 року "Марго" була в Залізному порту із компанією друзів. Коли вони зібрались повернутись в Херсон, доїхали до Антонівського мосту — то переїхати його не змогли. Рух був перекритий, а на мосту почався бій, тож ми жінка та друзі заїхали в Олешки та переночували у знайомих.

"Першу неділю було страшно навіть вийти із дому, далі я зрозуміла, що треба діяти та почала займатись волонтерством в рідній Зеленівці, допомагати сімʼям із малими дітьми, адже магазини закрилися й ситуація була дуже важка", — говорить військова.

Ще в окупації вона вирішила, що піде до лав Збройних Сил України. Каже, після звільнення правобережжя знадобився час, аби прийти до тями. Вона доєдналась до служби після підриву російськими військами Каховської ГЕС.

"Батьки не відразу були позитивно налаштовані, але зрештою заспокоїлись та прийняли моє рішення", — каже "Марго".

Після перемоги військова планує добудувати будинок, створити сімʼю та жити спокійне життя у вільній країні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок