Військові РФ минулої доби 20 разів безрезультатно штурмували позиції Сил оборони півдня

Військові РФ минулої доби 20 разів безрезультатно штурмували позиції Сил оборони півдня

На Придніпровському напрямку минулої доби російські військові 20 разів безрезультатно штурмували позиції Сил оборони півдня.

Про це у марафоні "Єдині новини" повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

Як розповів Плетенчук, російська армія атакувала з різного виду озброєння українських бійців в районів Кринок на Херсонщини та на Оріхівському напрямку.

"Окупанти активізувалися у своїй штурмовій діяльності. У нашій зоні відповідальності було 20 штурмів. Проте якихось результатів російські військові не досягли", — каже начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня.

Також він поінформував, що минулої доби втрати російської армії ворога були більшими, ніж зазвичай. Зокрема відомо про 101 загиблого військового РФ.

Раніше в коментарі Суспільному на повідомлення у соцмережах про те, що Сили оборони вийшли з Кринок, Дмитро Плетенчук заявив, що станом на 23 травня українські морські піхотинці продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області та мають успіх.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок