Армія РФ минулої доби 11 разів безрезультатно штурмувала позиції Сил оборони у Кринках на Херсонщині

Армія РФ минулої доби 11 разів безрезультатно штурмувала позиції Сил оборони у Кринках на Херсонщині

Російські військові минулої доби 11 разів безрезультатно штурмували позиції Сил оборони у Кринках на Херсонщині.

Про це 26 травня у марафоні "Єдині новини" повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

За його словами, окупанти вимушені були повернутись на свої позиції та зазнали втрат. Він додав, що логістика через річку є досить складною, є активність FPV-дронів, артилерії, авіації.

"Військові РФ використовують фактично все, що у них є для того, щоб спробувати скинути морпіхів в Дніпро. Проте вони це роблять давно та безрезультатно. З нашого боку є деякі успіхи, ми не можемо розкривати всі подробиці, але ми можемо запевнити, що ми й далі успішно утримуємо цей плацдарм. І будемо робити все далі", — говорить Плетенчук.

Крім цього, начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня розповів, що на півдні ситуація залишається стабільно напруженою, проте контрольованою.

Раніше в коментарі Суспільному на повідомлення у соцмережах про те, що Сили оборони вийшли з Кринок, він заявив, що станом на 23 травня українські морські піхотинці продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області та мають успіх.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок