"Ми дещо покращили тактичне положення". Плетенчук про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

"Ми дещо покращили тактичне положення". Плетенчук про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Морські піхотинці на Придніпровському напрямку мають успіх і щоразу відбивають атаки російської армії.

Про це в марафоні "Єдині новини" 25 травня заявив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

"Що стосується тактичного положення на лівому березі, ми його дещо покращили й відповідно це нам дає деякі переваги. Але знов таки, ситуація там залишається паритетною", — сказав він.

За його словами, російські війська за добу тричі атакували плацдарм, який утримують морські піхотинці на лівобережжі Херсонщини, але всі спроби завершились поразкою

"Ситуація там залишається достатньо складною, тому що спроби штурмів проти Сил оборони відбуваються цілодобово. Проте, свої завдання росіяни виконати не змогли. Скинути в річку українських морпіхів також не змогли. Вони щоразу повертаються на власні позиції", — розповів Плетенчук.

Раніше в коментарі Суспільному на повідомлення у соцмережах про те, що Сили оборони вийшли з Кринок, він заявив, що станом на 23 травня українські морські піхотинці продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області та мають успіх.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок