Ексдиректор музею історії Нової Каховки отримав нову підозру в колабораціонізмі

Ексдиректор музею історії Нової Каховки отримав нову підозру в колабораціонізмі

Колишньому редактору газети “Нова Каховка” Новокаховської міськради Херсонської області, ексдиректор музею історії Нової Каховки Віктору Васильєву СБУ повідомила нову підозру в колабораційній діяльності.

Документ про це опублікований на сайті Офісу генпрокурора 24 травня.

У повідомленні йдеться, що Васильєв добровільно погодився взяти участь в організації та проведенні псевдореферендуму на території Каховського району і був призначений членом незаконної "районної територіальної виборчої комісії", яка діяла на території цього району.

"Усвідомлюючи протиправність своїх дій, він брав учать в організації роботи ТВК №5, у формуванні 31 дільничної виборчої комісії, реєстру виборців та в агітації", — повідомили в СБУ.

Також, йдеться в повідомленні про підозру, після проведення усіх підготовчих до незаконного референдуму дії, Васильєв брав участь у "голосуванні" та підрахунку "голосів".

За інкримінованими підозрюваному статтями, підозрюваному загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Раніше в прокуратурі повідомляли, що "завсектора пресслужби Каховської адміністрації", колишнього директора музею історії Нової Каховки підозрюють у колабораціонізмі. Він веде антиукраїнську пропаганду у російських ЗМІ та виправдовує збройну агресію РФ.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок