СБУ повідомило про підозру у колабораціонізмі колишній журналістці з Херсона

СБУ повідомило про підозру у колабораціонізмі колишній журналістці з Херсона

Слідчі Служби безпеки України повідомили про підозру у колабораційній діяльності колишній херсонській журналістці Оксані Корінній, яка співпрацює з російськими окупантами.

Підозра, а також повістка про виклик до СБУ опубліковані на сайті Офісу генерального прокурора.

У документі вказано, що Корінна з червня 2022 року погодилась на співпрацю з окупаційною адміністрацією і була призначена заступницею директора "департаменту інформаційної політики" окупаційної адміністрації Херсонської області.

Згодом, після реорганізації цього департаменту, у серпні 2022 року вона обійняла посаду "виконувачки обов'язків міністра інформаційної політики". На цій посаді Корінна коригувала підготовлені її співробітниками матеріали для висвітлення у ЗМІ, розробляла план медійної кампанії щодо популяризації інформації про роботу незаконних органів влади й контролювала його виконання, йдеться в повідомленні про підозру.

У листопаді 2022 року підозрювана разом з представниками окупаційної адміністрації виїхала на лівобережжя Херсонщини, де продовжила свою діяльність в "управління інформаційної політики" в яке реорганізували міністерство.

За інкримінованою Корінній статтею, їй загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Раніше в прокуратурі повідомили, що у пособництві РФ підозрюють окупаційного керівника Херсонської міської друкарні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок