"Половини даху немає, увесь шифер посипався". Жителі Херсонщини про обстріли минулої доби

"Половини даху немає, увесь шифер посипався". Жителі Херсонщини про обстріли минулої доби

Ексклюзивно

16 квітня під атаками армії РФ були населені пункти Херсонського, Каховського та Бериславського районів. Про наслідки розповіли місцеві жителі та представники військових адміністрацій Херсонщини та обласного центру.

В Telegram Херсонської МВА повідомили, що протягом минулої доби російські військові десять разів обстріляли Херсонську територіальну громаду. В обласному центрі пошкоджені десять приватних будинків та дві багатоповерхівки. Обстріли були і в Придніпровському.

У будинок жителя Корабельного району Херсона Григорія влучив російський снаряд.

"Мені зателефонували годин в дев'ять, напевно. Сусідка подзвонила, сказала, що прилетіло. А була ж комендантська година не приїдеш, не подивишся нічого. Розбило вікно, посікло хату і горіх", — розповідає Григорій.

Обстрілюють житлові квартали, підприємства та інфраструктурні об’єкти
Місце розриву снаряду після обстрілу Херсона армією РФ. 16 квітня 2024 року. Суспільне Херсон

Пошкоджений також і будинок херсонця Віталія.

"Я там спав. Друг зателефонував мені і я вийшов з ним розмовляти. Тільки закінчив розмову, вийшов поставити чайник — і тут гепнуло. Он стіна, вона вилетіла разом з вікном у цей бік і документи поховала, треба буде шукати. Половини даху немає, увесь шифер посипався", — говорить чоловік.

Обстрілюють житлові квартали, підприємства та інфраструктурні об’єкти
Пошкоджений внаслідок обстрілів армією РФ будинок у Херсоні. 16 квітня 2024 року. Суспільне Херсон

За словами голови Бериславської РВА Володимира Літвінова, армія РФ з авіації завдала удару по Бериславу та Одрадокам'янці.

"В результаті авіаційних ударів пошкоджень зазнали багатоповерхівки, приміщення аптеки та інша цивільна інфраструктура. Поранені двоє чоловіків та двоє жінок. Окрім цього в результаті артилерійських ударів по Золотій Балці був поранений чоловік і пошкоджено одне із підприємств", — повідомив Володимир Літвінов.

Також Херсонська ОВА зранку сповістила про скид вибухівки з російського дрона у селі Зміївка Бериславського району. Поранення отримав 29-річний чоловік. Загалом за минулу добу обстріляли сім населених пунктів правобережної Херсонщини. Були поранені п'ятеро людей і пошкоджені 13 будинків, об’єкти інфраструктури та торгівлі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок