Серія картин еротичного жанру. У Херсоні художниця презентувала виставку "Гола правда"

Серія картин еротичного жанру. У Херсоні художниця презентувала виставку "Гола правда"

Ексклюзивно

Херсонська художниця Оксана Оснач презентувала у місті виставку "Гола правда". Це картини еротичного жанру із серії 18+, на них зображені оголені жіночі та чоловічі тіла.

За словами художниці, людей на полотні вона зображувала, як їх створила природа і Бог.

"Ідея виникла дуже спонтанно. Це було спілкування з херсонками, саме з Наталією Шушляніковою. І вона озвучила: "А чому ні, чому не зробити". І отак виникла ця ідея. І я дуже щаслива, бо привезла її херсонцям з надією, що це буде їх радувати. Мої роботи не зможуть захистити місто, але принаймні піднімуть настрій її жителям", - говорить Оксана.

Херсон, картини, виставка, культура, мистецтво
Художниця Оксана Оснач поряд зі своєю картиною, Херсон, 15 квітня 2024 року. Суспільне Херсон

23 картини з цієї експозиції, написані протягом останніх пʼяти місяців, ще дві – до повномасштабного вторгнення. Одна з них має назву "Ніби не літає". Її мисткиня написала у 2020 році. Під час окупації Херсона картина перебувала у театрі, про її долю, каже авторка, нічого не знала. Після звільнення міста дізналась, що картина збереглась.

"Картина дуже знакова для мене, вона улюблена. На моє прохання її передали у Київ. Вона була на двох столичних виставках. І от зараз для мене дуже символічно, що картина повернулася в Херсон. З надією, що і ми отак злетимося, повернемось до міста і будемо тут", - розповіла Оксана.

Херсон, виставка картин, картини, мистецтво, культура
Картина "Ніби не літає" на виставці у Херсоні, 15 квітня 2024 року. Суспільне Херсон

Місцева жителька Ірина Лопушинська відвідала виставку.

"Я слухала музику, грають свічки, чудові портрети. Прикрила очі, і мені здалося, що більше нічого не існує. Є лише атмосфера, прекрасні жіночі та чоловічі тіла. Реально це оголена правда, тому що ми такі, як є. І навіть здалося, що війни немає. Є лише весна, краса та любов. Дуже вдячна Оксані", - розказала Ірина.

Херсон, виставка картин, мистецтво, картини, культура
Відвідувачі на виставці картин у Херсоні, 15 квітня 2024 року. Суспільне Херсон

За словами херсонки Євгенії, їй дуже сподобались картини на виставці. "Тепло, ніжно, інколи пікантно, але так тонко і ніжно. Це треба вміти та розуміти, показати сексуальність таку не вульгарну, а от саме смачну. Фантастично, я в захваті від художниці, обожнюю її роботи всі", - розповіла Євгенія.

На виставці представлені 25 робіт серії, а загалом їх 60.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок