Помер херсонський художник Анатолій Биков

Помер херсонський художник Анатолій Биков

художник Анатолій Биков, Херсон
Анатолій Биков і його робота "Кінець вересня", 2005 . Фотоколаж: Херсонський художній музей/Facebook

Херсонський живописець і аквареліст, член обласної організації Національної спілки художників України Анатолій Биков помер на 86 році життя.

Про це на сторінці у Facebook повідомив колектив Херсонського художнього музею.

Деякі твори митця під час окупації Херсона вивезли російські військові. Наразі лише частина його картин продовжує зберігатись в колекції Херсонського обласного художнього музею імені Олексія Шовкуненка. Загалом, за весь творчий шлях Анатолій Биков подарував музею близько 140 своїх робіт, йдеться в повідомленні.

Анатолій Биков народився на Херсонщині, у селі Велика Олександрівка. Художню освіту отримав у Кримському художньому училищі ім. Самокиша. На його картинах — південні краєвиди та степова природа Херсонської області у різні пори року. Художник брав участь у виставках в Донецьку, Маріуполі, Києві, а також за кордоном — в Польщі, Болгарії та Угорщині, повідомили в музеї.

Раніше в Херсонському художньому музеї повідомили, що упізнали на відео ще три картини, які викрали російські військові. Ідентифікували їх зображення у сюжетах, які зняли в Центральному музеї Тавриди.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок