Молитва про допомогу: херсонка написала пісню та зняла кліп

Молитва про допомогу: херсонка написала пісню та зняла кліп

Ексклюзивно
Херсонка Юлія Абдурашитова
Херсонка Юлія Абдурашитова, яка написала пісню та зняла кліп у Франції. Фото: колаж/Суспільне Херсон

Херсонка Юлія Абдурашитова, яка з початком повномасштабного вторгнення РФ тимчасово перебуває у Франції написала пісню та зняла кліп. Її жінка опублікувала на власній сторінці у соцмережах.

Про це Суспільному розповіла авторка пісні Юлія Абдурашитова.

Як розповіла Юлія, з 2014 року вона працює вчителем музичного мистецтва у херсонській школі №47. Також до війни була диригентом хору в храмі Святої Трійці та співала в малому хорі Собору Стрітення Господнього. З 2018 року поетеса брала участь у заходах "Поетичної шафи" та друкувалася в альманахах.

"Восени минулого року (2023 — ред.) я написала вірші, а через кілька тижнів з'явилась і музика. Потім я відправила пісню аранжувальнику в Україну, він зробив студійну версію та під'єднав вокал", — говорить жінка.

Пісня, каже Юлія, про те, що люди своїми пасивними або бездумними діями призводять до небажаних наслідків, забувають про головне, гублять орієнтири, хоча при цьому, всі бажають бути щасливими.

"Знімала кліп вперше. У ньому відображена спроба показати силу природи, які від нас не залежать і історію, яка так таки залежить від нас. А кадри нацистської хроніки з бункера, де знімалася частина кліпу, мають показати таке собі повернення зла, адже на мою думку, ми самі дозволили йому повернутися", — говорить авторка пісні та кліпу.

За її словами, всі локації для кліпу відзняли за один день в кінці грудня 2023 року на Півночі Франції в регіоні Pas de Calais.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок