На Джарилгачі п'ятий день горить найцінніша степова ділянка — UNCG

На Джарилгачі п'ятий день горить найцінніша степова ділянка — UNCG

Джарилгач
. Херсонщина, узбережжя Джарилгацької затоки, острів, коса Синя до повномасштабного вторгнення РФ. Фото: Суспільне Херсон

Протягом п'яти днів в Джарилгацькому національному природному парку палає найцінніша степова ділянка. Про це у Facebook повідомила Українська Природоохоронна Група — UNCG.

За даними групи, ділянка, яка горить, заповідна у національному парку. Тут обмежене навіть відвідування людьми.

"Тут зосереджена основна частина всіх степових екосистем острова та популяції всіх рідкісних степових тварин, які є на острові. Також тут концентрується найбільша кількість копитних, які живуть на Джарилгачі", йдеться у повідомленні.

Також природоохоронна група повідомляє, що забезпечити збереження Джарилгача адміністрація національного парку не може через окупацію російськими військами острова. Пожежа принесе колосальні втрати біорізноманіттю острова.

Раніше стало відомо, що російські військові засипали перешийок між островом Джарилгач та окупованою частиною Херсонщини піском для його використання у військових цілях. Це загрожує екосистемі острова та його акваторії. Там армія РФ облаштувала військовий полігон.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок