Військові РФ понад 60 разів за добу атакували Херсонщину, загинула людина

Військові РФ понад 60 разів за добу атакували Херсонщину, загинула людина

Доповнено
Військові РФ понад 60 разів за добу атакували Херсонщину, загинула людина
. Херсон, наслідки обстрілів РФ Корабельного району міста, 10 березня 2023р. Фото: Суспільне Херсон

Впродовж 3 квітня російська армія 61 раз атакувала територію Херсонської області. Застосувала 224 снаряди, повідомив в Telegram голова ОВА Олександр Прокудін.

По Херсону била 4 рази. 10 снарядів влучили у житловий квартал та на територію медичного закладу. Одна людина загинула, йдеться в повідомленні.

Упродовж доби військові РФ обстріляли територію Херсонської міської громади 17 разів, використали 49 снарядів. Про це в Telegram повідомила МВА.

Атакували мікрорайон Корабел Херсона, а також Антонівку, Придніпровське, Зеленівку, Інженерне. Крім того, обстріляли дачі на острівній та береговій частині. Загиблих та поранених в громаді немає, йдеться в повідомленні.

За даними поліції, в Бериславському районі внаслідок ударів керованими авіаційними бомбами пошкоджені територія заводу, адміністративні будівлі, міський стадіон, у будинках місцевих вибиті вікна та двері. У Кізомисі через обстріл з російської авіації пошкоджені щонайменше десять будинків місцевих жителів.

Що відомо

  • 3 квітня на Херсонському напрямку російські війська не вели активних дій, нарощували оборонні спроможності, а також обстріляли Антонівку та Херсон.
  • Вдень 3 квітня російські війська обстріляли лікарню в Херсоні. Пошкоджені понад два десятки вікон та паркан навколо закладу. На момент обстрілу в лікарні перебували більше ніж 200 пацієнтів та 100 лікарів. Загиблих та поранених немає
  • Військові РФ атакували промислове підприємство у Бериславському районі з використанням керованих авіаційних бомб. Спрямували чотири снаряди. Пошкоджені металеві конструкції будівлі, зруйнований дах над приміщенням цеху. Загиблих і поранених немає.

Читайте також

Херсон та правобережжя під обстрілами. Війська РФ б'ють керованими авіабомбами

Окупаційна влада складає списки на "евакуацію" місцевих жителів Скадовського району Херсонської області

Атаки керованими ракетами, обстріл лікарні. 405 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок