Одеський суд переніс розгляд справ херсонських колаборантів Сальда та Стрємоусова

Одеський суд переніс розгляд справ херсонських колаборантів Сальда та Стрємоусова

Одеський суд переніс розгляд справ херсонських колаборантів Сальда та Стрємоусова
. Одеса. Засідання щодо херсонських колаборантів не відбулось, 15 березня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Сьогодні Малиновський районний суд Одеси не розглядав справи стосовно Володимира Сальда та Кирила Стрємоусова, яких звинувачують у державній зраді. За процедурою сповіщення обвинувачених, судове засідання може відбутись лише після кількох їхніх неявок. Про це повідомили кореспонденти Суспільного.

Також за інформацією, підготовчі засідання не відбулись через відсутність у судовій залі одного із членів колегії у справі Сальда. На засідання стосовно Стрємоусова не з'явився його захисник, також третя суддя перебуває на лікарняному.

До розгляду справи Стрємоусова суд повернеться 23 березня, у разі відсутності судді – 6 квітня. На цей же день призначене судове засідання стосовно Сальда.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 24 лютого головну споруду Північно-Кримського каналу та Каховську ГЕС на території Херсонської області захопили окупанти. Каховка, Таврійськ та Нова Каховка з першого дня війни опинились в тимчасовій окупації.
  • 25 квітня у Херсоні російські військові захопили будівлю міської ради. 26 квітня під час наради вони представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації - Олександра Кобця.
  • З 5 липня почав працювати так званий "уряд Херсонської області". Про його створення окупаційна влада заявила після приїзду в область першого заступника керівника адміністрації президента РФ Кірієнка.
  • Під санкції уряду Японії потрапили члени окупаційної адміністрації Херсонської області: Кирило Стремоусов, Володимир Сальдо, Сергій Черевко та Тетяна Кузьмич.
  • 9 листопада у деяких росЗМІ заявили про смерть колаборанта, так званого "заступника губернатора Херсонської області" Кирила Стремоусова. Начебто він загинув в ДТП.

Читайте також

Сили оборони знищили артилерійські установки та бронетехніку на лівобережжі Дніпра

"Вирішили допомогти нашим військовим": піцерія у Херсоні частину доходів передаватиме на потреби ЗСУ

Знищена російська техніка на лівобережжі та викриття колаборантів. 385 день війни: хроніка подій на Херсонщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок