Виїхав з окупації та розпочав власну справу. Історія херсонця, який переїхав на Київщину

Виїхав з окупації та розпочав власну справу. Історія херсонця, який переїхав на Київщину

Виїхав з окупації та розпочав власну справу. Історія херсонця, який переїхав на Київщину
. Херсонець Олексій Александров вимушено переїхав на Київщину під час окупаіції Фото: Олексій Александров/Facebook

Підприємець Олексій Александров втратив бізнес у Херсоні, після виїзду з окупації відновив виробництво вже на Київщині. Своєю історією він поділився із кореспондентами Суспільного.

Через російську агресію двічі втратив власний бізнес – у 2014 році і з початком повномасштабного вторгнення. Зараз херсонець Олексій Александров переїхав на Київщину, де почав свою справу "з нуля".

"Вподобання з’явилося ще в молодшої доньки, вона почала ходити на різні кулінарні майстер-класи. Якось так вийшло, що я пішов більше за донькою. Я звик до того, що хобі має приносити якийсь дохід, тому кухня стала вже й бізнесом", — говорить Олексій Александров.

Олексій також — співзасновник громадського об’єднання "Шефс клаб". Розповідає, з перших днів повномасштабного вторгнення вони готували їжу для херсонців.

"З початку війни ми як спільнота почали готувати для тих, хто потребує в Херсоні. Ми готували спочатку для медичних працівників – спочатку це були станції швидкої допомоги, потім лікарі обласної лікарні, лікарні міської лікарні Тропіних, потім уже й пацієнти додалися. Потім дуже швидко додалися переселенці з передмість Херсона – це коли вже постраждали Антонівка, Садове", — каже чоловік.

На Київщині Олексій займається виготовленням страв довготривалого зберігання – каші з м’ясом і різними гарнірами та перші страви. Каже, завдяки зручному пакуванню, його продукція популярна серед військових.

"Ми робимо консерви, але на сучасному рівні. Ми фасуємо їх не в жерстяні банки, не в скляні банки, як звикли до цього вдома. Ми фасуємо їх у м’які пакети, так звані реторт-пакети", — говорить Олексій.

Найкращі продукти, каже Александров, вирощуються на Херсонщині, до того ж місцева кухня багата на кулінарні рецепти.

"В Україні досить смачні продукти, з яких можна багато чого готувати, і цього вистачає, щоб насолоджуватися. Тим більше, що ми звикли до південних овочів, південних фруктів – мені здається, що це найкраще, що є в Україні. Це те, що визріває на нашому сонці, такі самодостатні, знаєте, продукти. На сьогодні можна сказати, що українська кухня на високому рівні, на дуже високому", — каже підприємець.

За словами Александрова, його родина допомагає не лише військовим, а й переселенцям.

Читайте також

Херсонський арт хаб відвідав "культурний десант" на чолі з музикантом Колею Сєргою

"Херсонці довели, що справжні українці і хочуть жити в Україні" — річниця спротиву окупаційним військам

Обстріл Білозерки та скасування "сухого закону" в області. 383 день війни: хроніка подій на Херсонщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок