На деокупованій частині Херсонщини посилюють заходи безпеки

На деокупованій частині Херсонщини посилюють заходи безпеки

Ексклюзивно
На деокупованій частині Херсонщини посилюють заходи безпеки
. Херсон, порожній проспект міста у зв'язку з посиленням додаткових заходів безпеки, 23 лютого 2023р. Фото: Суспільне Херсон

У Херсоні та деокупованій частині області з 23 по 25 включно, діють додаткові заходи безпеки. Відтак перебування на вулиці у наступні кілька днів радять обмежити, а по можливості — лишатись вдома або у безпечних місцях.

Міська та обласна влада про ці заходи попереджала заздалегідь. Для цього на дистанційну роботу перевели комунальні установи та підприємства, за виключенням об’єктів критичної інфраструктури. Також буде обмежена видача гумдопомоги, грошових виплат у відділеннях Укрпошти та відділень Червоного Хреста, розповів голова пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

Перший заступник начальниці МВА Сергій Орєхов каже, перемовини проводили з громадськими та благодійними організаціями, які в місті займаються роздачею їжі та допомоги. У ці три дні обмежити або переформатувати роботу варто і їм.

"Ми поспілкувались з громадськими організаціями, які надають гумдопомогу в питаннях обмеження черг, обмеження надання гумдопомоги, яка за собою тягне скупчення людей. Останнім часом збільшилась кількість обстрілів і ми маємо вже загиблих та поранених внаслідок того, що на відкритій місцевості збирається певна кількість людей", — говорить Орехов.

Додаткові заходи безпеки – необхідність. Адже саме у ці сакральні для росіян дати — день захисника та річницю повномасштабного вторгнення, очікують можливе посилення обстрілів. Проте влаштувати їх російські військові можуть і 25 лютого, розповіла у коментарі Суспільному речниця Сил оборони півдня Наталя Гуменюк.

"З урахуванням того, що попередні прогнози стосувались саме двох днів – 23 та 24 лютого, не виключено, що армія РФ може не застосувати зброю в ті два дні, які ми очікуємо, а навпаки обстріляє потужно 25. Це говорить про те, що розслаблятися не можна", — каже Гуменюк.

Посилені заходи безпеки діятимуть три дні, включаючи 25 лютого. У цей час додатково патрулюватимуть вулиці. Херсонців та жителів правобережжя, особливо прибережних районів, закликають обмежити пересування.

"Радимо місцевим жителям знаходитись у безпечних місцях на цей період. Можливі обстріли з боку російських військ, тому в ці дні утриматись від поїздок та прогулянок", — голова пресофісу ОВА Толоконніков.

Що відомо

  • Впродовж доби 22 лютого російські війська 71 раз обстріляли територію Херсонської області, двічі вдарили по Херсону. Загинули двоє людей.
  • На Херсонщині у зв’язку з можливою ескалацією воєнних дій з боку російських військ з 23 по 25 лютого посилюють заходи безпеки. Установи комунальної власності переводять на "дистанційку", обмежують видачу гумдопомоги та грошових виплат. Водночас поліцейські посилено патрулюватимуть місця скупчення людей і цілодобово працюватимуть Пункти незламності.

Читайте також

Сили оборони вразили важке озброєння армії РФ на Кінбурнській косі та лівобережжі Херсонщини

Посилення заходів безпеки на Херсонщині, зниження рівня води у Дніпрі. 365 день війни: хроніка подій

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок