У Херсоні погасили марку "Воїни світла. Воїни добра"

У Херсоні погасили марку "Воїни світла. Воїни добра"

У Херсоні погасили марку "Воїни світла. Воїни добра"
. Марка, конверти "Воїни світла. Воїни добра", 15 лютого 2023 Фото: Суспільне Херсон

У Херсоні сьогодні презентували та погасили поштову марку з серії "Воїни світла. Воїни добра". Її присвятили всім працівникам критичної інфраструктури: енергетикам, зв’язківцям, дорожникам, газовикам, водопостачальникам. На погашенні марки були кореспонденти Суспільного.

Один з тих кому присвячена марка — майстер аварійної служби Андрій Васильєв. На погашенні — вперше у житті.

"Емоції гарні, позитивні, на фоні того, що у нас зараз відбувається", — говорить майстер.

У Херсоні погасили марку "Воїни світла. Воїни добра"
Херсон. Працівники критичної інфраструктури на погашенні марки "Воїни світла.Воїни добра", 15 лютого 2023 Фото: Суспільне Херсон

Вперше прийшов на урочисте погашення і директор Херсонського водоканалу Олексій Савченко. Каже, те що роботу працівників критичної інфраструктури оцінила Укрпошта, приємно.

"Дуже сподобалась марка, дуже дякую людям, котрі працювали над створенням даної марки. Даний захід мене надихнув і в душі відчуваю скорішу перемогу", — говорить директор водоканалу.

У Херсоні погасили марку "Воїни світла. Воїни добра"
Конверт марки "Воїни світла. Воїни добра", 15 лютого 2023 Фото: Суспільне Херсон

Це п’яте погашення марки на Укрпошті після визволення Херсона, розповідає директорка місцевої філії Тетяна Морозова. Тираж цієї серії 300 тисяч примірників. Автор випуску – Олександр Нікітюк. Ці марки, говорить Тетяна, особливі. Вони світяться у темряві.

"Вперше вона буде погашена білою фарбою, бо саме на темному кольорі самої марки, якщо подивитись її у темряві, марка світиться. Вперше так Укрпошта випустила такого плану марку. Промінчики світла через темряву пробиваються", — розповідає Тетяна Морозова.

У Херсоні погасили марку "Воїни світла. Воїни добра"
Марка "Воїни світла. Воїни добра", 15 лютого 2023 Фото: Суспільне Херсон

Марки нової серії вже придбала херсонка Ольга. З початку повномасштабного вторгнення вона розпочала збирати колекцію. Нині має майже всі марки, випущені за останній рік.

"Русский воєнний корабль" в мене є марка, і "Русский воєнний корабль всьо", і марка "Мрія"і кримський міст на біс", — говорить херсонка.

Нові марки, які відсьогодні поповнять її колекцію — незвичні, каже Ольга. Таких ще Укрпошта не випускала.

"Дуже гарна марка, красива, цікава. І дійсно, ті люди, які на цій марці відображені, вони дуже велику користь приносять нам всім людям, які живуть у Херсоні на деокупованій території", — розповідає Ольга.

Відсьогодні поштові марки з серії "Воїни світла. Воїни добра" у продажу в мережі відділень Укрпошта та онлайн. Блок марок коштує 90 грн. Також до серії входить конверт першого дня, немаркований конверт та листівка.

Що відомо

  • 9 грудня Укрпошта погасила нову марку "Херсон — це Україна!". У деокупованому обласному центрі до головпоштамту прийшли херсонці, щоб придбати марки та розіслати листівки.
  • 6 грудня 2022 року у Херсоні Укрпошта презентувала та погасила марки до Дня Збройних сил України. Нова колекція називається "Зброя Перемоги". Це вдячність воїнам за стійкість, міць і відвагу.

Читайте також

Російські війська обстріляли Херсонський обласний палац культури — пам’ятку історії та архітектури

Російські окупанти викрали надгробок інженера з Кінбурнської коси, прийнявши його за плиту отамана Сидора Білого

Російські військові вивезли не менше 80% фонду. Як виглядає розграбований Херсонський художній музей

У Херсоні під обстрілами залишаються жити 4000 дітей — керівниця МВА

357 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок