У Херсоні українські військові взяли участь у погашенні нової марки "Укрпошти"

У Херсоні українські військові взяли участь у погашенні нової марки "Укрпошти"

Ексклюзивно

У Херсоні відбулося погашення марок нового випуску — "руській воєнний флот — до дна", який є продовженням серії "руський воєнний корабль". У заході взяли участь українські військовослужбовці. Третій випуск серії містить зображення російських військових кораблів, які втратила армія РФ.

Начальниця відділу поштових послуг Херсонської філії "Укрпошти" Катерина Дікіна розповіла, що до комплекту увійшли конверт першого дня, блок марок, дві листівки та художній конверт: "На конверті першого дня зображена дитяча гра у "морський бій". Ми всі в дитинстві її малювали, де зазначали цілі, які вже пішли на дно", — сказала Катерина.

Укрпошта, Херсон, марки, "руській воєнний флот - до дна"
Комплект марок нового випуску "руській воєнний флот - до дна", який випустила "Укрпошта". Суспільне Херсон

Автором марки, штемпеля, конверта першого дня та листівок став художник Віктор Грудаков. Тираж нового випуску — один мільйон.

Укрпошта, Херсон, марки, "руській воєнний флот - до дна"
Презентація марок нового випуску "руській воєнний флот - до дна" у Херсоні. Суспільне Херсон

"Також буде рамка, в якій міститиме три марки. Вона буде коштувати тисячу гривень, 500 з них підуть на благодійність групі ДСНС для допомоги у розмінуванні", — додала Катерина Дікіна.

Перший випуск серії "руський воєнний корабль" був знаковим, розповів директор з розвитку мережі Миколаївського та Херсонського регіонів "Укрпошти" Володимир Очеретнюк.

"Після його випуску на другий день російський корабель, який був зображений на марці, пішов на дно. Тому ми сподіваємося, що цей випуск так само стане пророчим. Вартість однієї марки складає 30 гривень. У блоці їх чотири — це 120 гривень. Конкретно ця марка — без донатів, але "Укрпошта", як ви знаєте, в цілому, допомагає ЗСУ", — сказав Очеретнюк.

Укрпошта, Херсон, марки, "руській воєнний флот - до дна"
Українські військовослужбовці на урочистому заході "Укрпошти" з погашення марки нового випуску "руській воєнний флот - до дна". Суспільне Херсон

"Укрпошта" зокрема проводить марафони на підтримку захисників України. На урочисте погашення нового випуску марки запросили військовослужбовців.

"Я декілька разів брала участь у погашені марки, але особисто її не гасила — була лише спостерігачем. А сьогодні мене запросили на урочистості. Для мене це честь, бо це історична подія, яка увійде в історію нашої країни", — повідомила військовослужбовиця Яна.

Укрпошта, Херсон, марки, "руській воєнний флот - до дна"
Українські військовослужбовці взяли участь у погашенні марки нового випуску "руській воєнний флот - до дна". Суспільне Херсон

"Дуже приємно, що випускають такі картинки, які підтримують нас. Хочеться, щоб був більший розголос, щоб люди пам'ятали, що ще йде війна", — додав український військовий, який теж взяв участь в урочистому заході "Укрпошти".

Раніше "Укрпошта" ввела в обіг новий поштовий блок "І буде весна". Він присвячений другій річниці повномасштабного вторгнення та 10 річниці війни в Україні. 23 лютого 2024 року погасили марки у Херсоні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок