У Брилівці та Новокиївці на Херсонщині російські окупанти відбирають житло у місцевих жителів

У Брилівці та Новокиївці на Херсонщині російські окупанти відбирають житло у місцевих жителів

У Брилівці та Новокиївці на Херсонщині російські окупанти відбирають житло у місцевих жителів
. Ілюстративне фото: Головне управління розвідки МО України/Telegram

В тимчасово окупованих Брилівці та Новокиївці на Херсонщині так звана "влада" відбирає житло у місцевих жителів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

За даними Генштабу, російські військові проводять по домівках перевірки на наявність прописки і документів на право власності житла. Покинуті будинки опломбовують та розміщують повідомлення, що житло тепер належить так званій окупаційній “місцевій адміністрації”.

Що відомо

  • У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині з 7 по 9 лютого зафіксували численні випадки мародерства російськими військовослужбовцями. Новоприбулі російських окупаційних військ активно вивозять награбоване майно військовими вантажівками.
  • Російські військові на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини посилили поліцейський режим. Перевіряють мобільні телефони, проводять обшуки в домівках, вишукуючи патріотично налаштованих людей, викрадають їх та намагаються схилити до співпраці.
  • Російські військові утримують в полоні двох цивільних жителів Херсонщини. 33-річного Артема Баранова та 34-річного Євгена Пришляка викрали з власних осель 13 серпня 2022 року.
  • У Новоолексіївці Генічеського району російські окупанти провели повторні рейди, щоб виявити порожні домівки для заселення. Насамперед їх цікавлять будинки проукраїнських жителів, які евакуювались.

Читайте також

В окупованих Нижніх Сірогозах на Херсонщині військові РФ відбирають житло у людей

354 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок