Президент звільнив Янушевича з посади голови Херсонської облдержадміністрації

Президент звільнив Янушевича з посади голови Херсонської облдержадміністрації

Оновлено
Президент звільнив Янушевича з посади голови Херсонської облдержадміністрації
. Фото: Ярослав Янушевич/Facebook

Зеленський підписав Указ про звільнення Ярослава Янушевича з посади голови Херсонської облдержадміністрації. Про це йдеться на сайті президента.

Раніше Кабінет міністрів погодив звільнення Янушевича.

Крім голови Херсонської ОДА, Кабмін погодив звільнення голів Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Сумської облдержадміністрацій.

Президент Зеленський призначив Ярослава Янушевича на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації 4 серпня. До цього обов'язки голови облдержадміністрації тимчасово виконував перший заступник голови ОВА Дмитро Бутрій.

Хто такий Ярослав Янушевич

Ярослав Янушевич народився 1978 року в м. Києві.

У 2000-му закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "Фінанси", у 2009 році – Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова — спеціальність "Правознавство" та Національну академію державного управління при Президентові України. Доктор юридичних наук.

З 1996-го працював на різних посадах у Державній податковій інспекції м. Києва, з 2001 року – у Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 рр. був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року – заступник голови Державної міграційної служби України. У 2013-му обіймав посаду генерального директора ДП "Документ". У 2013-2014 рр. – заступник голови Державної фінансової інспекції України. З 2014 року до 2016-го – виконавчий директор підприємства "Український державний центр радіочастот".

З 2016 року – радник генерального директора ДП "Український державний центр радіочастот". Заслужений економіст України. Повний кавалер ордена "За заслуги".

Що відомо

  • 26 грудня 2022 року на офіційному інтернет-представництві президента зареєстрували другу петицію з вимогою звільнити з посади голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича та з посади голови Херсонської міської військової адміністрації Галину Лугову. На 24 січня петиція набрала 7468 голосів.
  • Перша з'явилась 21 листопада і стосувалась лише голови Херсонської ОВА. Петиція набрала 9138 голосів з 25 000 необхідних. Збір голосів по обох петиціях ще триває.

Читайте також

Інстаблогер чи заступник начальниці Херсонської МВА: хто такий Роман Салабай

335 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок